• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Додаток Є-гроші. Доступ до контактів

  • Автор теми Oleg1715
  • Дата початку
  • Відповіді 64
  • Перегляди 3K
10 тисяч
Але я планвю через пару днів закрити.
Перед цим брала, то все без проблем закривала, це цей раз так вийшло.
 
Хвилююсь, щоб завтра не було трешу. Спочатку хотіла пролангувати, звернулась до них, а вони відповідають що не доступна послуга.
Для трешу рановато, вони будуть очікувати щоб набігло чим більше а тоді будуть робити треш, давати терміни сьогодні, завтра до такого то чи до такого то часу
 
Ну у мене завтра буде 7 днів просрочення. Страшно боюсь що почнуть дзвонити.
В сенсі? Ви на форумі з травня 2022 року і завтра буде 7 днів прострочки? Тобто ви тут 1,5 роки читаєте реальні історії людей і далі берете кредити??? Чи я щось не так зрозуміла?
 
В сенсі? Ви на форумі з травня 2022 року і завтра буде 7 днів прострочки? Тобто ви тут 1,5 роки читаєте реальні історії людей і далі берете кредити??? Чи я щось не так зрозуміла?
Я цікавлюся. Хоть я на форумі давно, але я давно не брала кредиту. А це взяла, і цікавлюся як зараз себе поводять.
В сенсі? Ви на форумі з травня 2022 року і завтра буде 7 днів прострочки? Тобто ви тут 1,5 роки читаєте реальні історії людей і далі берете кредити??? Чи я щось не так зрозуміла?
 
А ви хочете закривати оце все що вам нарахують за тиждень прострочки?
Людина просто переживає щоб нікому не звонили і не писали, людям же мозгів не вставиш , звонілка звони а вони вірять цій лапші
 
Людина просто переживає щоб нікому не звонили і не писали, людям же мозгів не вставиш , звонілка звони а вони вірять цій лапші
Ну да,стільки часу бути на форумі ,питати порад,читати і боятись....це аргумент.
 
Ну да,стільки часу бути на форумі ,питати порад,читати і боятись....це аргумент.
Я скажу так, я був закрив весь цей мотлох, пройшов з рік і почав грати в автомати, знову пару мфро, просрочки, і мені теж стало цікаво як шараги зараз себе поводять, за рік читаю то бачу бугато що змінилося, договори 30 днів, bitcapital якісь, методи звонілок і т.д
 
Я скажу так, я був закрив весь цей мотлох, пройшов з рік і почав грати в автомати, знову пару мфро, просрочки, і мені теж стало цікаво як шараги зараз себе поводять, за рік читаю то бачу бугато що змінилося, договори 30 днів, bitcapital якісь, методи звонілок і т.д
Як дзвонили,так і дзвонять.
Методи первинного впливу на боржника не змінились зовсім.....
Змінилось тільки те,що почали ходити у суди,що я рахую зовсім не погано.
А те,що люди бояться голосу з телефону🙄ну такий собі аргумент.
І лізти в борги ,десь по знайомим,а би закрити,щоб не дзвонили,ну така собі ідея((
За рахунок цього,вам відповідь на ваші роздуми😉,це ніколи не припиниться....
 
Як дзвонили,так і дзвонять.
Методи первинного впливу на боржника не змінились зовсім.....
Змінилось тільки те,що почали ходити у суди,що я рахую зовсім не погано.
А те,що люди бояться голосу з телефону🙄ну такий собі аргумент.
І лізти в борги ,десь по знайомим,а би закрити,щоб не дзвонили,ну така собі ідея((
За рахунок цього,вам відповідь на ваші роздуми😉,це ніколи не припиниться....
Я Вас зрозумів, дякую
 
Назад
Угорі Унизу