• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CreditOn Договір факторингу між Дженезіс Фінанс(кредитОН) та ФК Верона(ГрошіВсім)

NikitaMolodiuk

Читач
Реєстрація
18 Січ 2024
Дописи
8
Реакції
0
Бали
1
UAH
30.00
Ваш пол
Мужской
NikitaMolodiuk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день всім, може в кого є договір факторингу між цими 2 конторами?
 
Так наче б то ці контори не працюють
Я це знаю, але може є у когось такий документ, потрібен просто доказ, що кредит перейшов до іншої компанії
Так це ж 2 окремі мфо, як між ними може бути договір факторингу?)
Договір передачі права вимоги за кредитними договорами
Я це знаю, але може є у когось такий документ, потрібен просто доказ, що кредит перейшов до іншої компанії

Договір передачі права вимоги за кредитними договорами
або відступлення права вимоги
 
Я це знаю, але може є у когось такий документ, потрібен просто доказ, що кредит перейшов до іншої компанії

Договір передачі права вимоги за кредитними договорами

або відступлення права вимоги
Так а нащо вам ці документи?

Мене ні верона, ні кредитон ніколи не продавали, наприклад.
 
Так а нащо вам ці документи?

Мене ні верона, ні кредитон ніколи не продавали, наприклад.
Ну мій кредитон продав вероні, і він вже висить так 5 років, хоча 5 років тому ж і був закритий. А зараз мені потрібна чиста кредитна історія, і без довідки від одного з них, що кредит був проданий конкретній компанії та закритий, УБКІ не хоче міняти статус, а довідку від них я вже 4 роки не можу отримати, до суду діло не хотілося б доводити. Потрібно якось довести, що кредит перейшов Вероні
 
Ну мій кредитон продав вероні, і він вже висить так 5 років, хоча 5 років тому ж і був закритий. А зараз мені потрібна чиста кредитна історія, і без довідки від одного з них, що кредит був проданий конкретній компанії та закритий, УБКІ не хоче міняти статус, а довідку від них я вже 4 роки не можу отримати, до суду діло не хотілося б доводити. Потрібно якось довести, що кредит перейшов Вероні
Так якщо ви це навіть доведете, то все одно треба довідка про закриття.
Логіка наступна - з вероною ви ніяк не звяжетесь(перевірив особисто ще рік тому).
Відповідно, рухайтесь в сторону кредитона, щоб ті надали вам довідку про закриття.
Спробуйте зайти в особистий кабінет - можливо там буде довідка лежати.
 
Так якщо ви це навіть доведете, то все одно треба довідка про закриття.
Логіка наступна - з вероною ви ніяк не звяжетесь(перевірив особисто ще рік тому).
Відповідно, рухайтесь в сторону кредитона, щоб ті надали вам довідку про закриття.
Спробуйте зайти в особистий кабінет - можливо там буде довідка лежати.
Кредитон той що разом з вероною був, а не той, що зараз. Тих ще раніше немає за Верону, і сайти давно лежать(
 
Ну мій кредитон продав вероні, і він вже висить так 5 років, хоча 5 років тому ж і був закритий. А зараз мені потрібна чиста кредитна історія, і без довідки від одного з них, що кредит був проданий конкретній компанії та закритий, УБКІ не хоче міняти статус, а довідку від них я вже 4 роки не можу отримати, до суду діло не хотілося б доводити. Потрібно якось довести, що кредит перейшов Вероні
Так а що вам дасть чужий договір?))
Там же будуть номера договорів які ніяк не збігатимуться з вашими в убкі
 
Так а що вам дасть чужий договір?))
Там же будуть номера договорів які ніяк не збігатимуться з вашими в убкі
Мені не потрібен чужий, я думав зможу знайти загальний між ними договір
 
Кредитон той що разом з вероною був, а не той, що зараз. Тих ще раніше немає за Верону, і сайти давно лежать(
а, я зрозумів
тоді ще сумніше - виключно через суд запит подавати

у мене он Верона поставили один кредит зі статусом "анульовано" замість "закрито" і теж треба буде повозитись колись
а може й не треба, хех
Мені не потрібен чужий, я думав зможу знайти загальний між ними договір
Так навіть типовий договір вам не допоможе.
УБКІ можуть відкорегувати інфо в 2 випадках:
1. наявність довідки про закриття
2. відповідь від основного кредитора на їх запит

але якщо знайдете актуальні контакти верони - буду вдячний.
 
а, я зрозумів
тоді ще сумніше - виключно через суд запит подавати

у мене он Верона поставили один кредит зі статусом "анульовано" замість "закрито" і теж треба буде повозитись колись
а може й не треба, хех

Так навіть типовий договір вам не допоможе.
УБКІ можуть відкорегувати інфо в 2 випадках:
1. наявність довідки про закриття
2. відповідь від основного кредитора на їх запит

але якщо знайдете актуальні контакти верони - буду вдячний.
ну отож і я так думав колись буду цим займатися, а коли припікло, тільки через суд виходить, а часу на суд немає(

А УБКІ в минулому році відповіло мені у липні 23, що в них немає з вероною зв'язку, типу шукайте де хочете довідку) А зараз кажуть, що вони з ними вже не співпрацюють і запит подати не можуть
 
ну отож і я так думав колись буду цим займатися, а коли припікло, тільки через суд виходить, а часу на суд немає(

А УБКІ в минулому році відповіло мені у липні 23, що в них немає з вероною зв'язку, типу шукайте де хочете довідку) А зараз кажуть, що вони з ними вже не співпрацюють і запит подати не можуть
Вони правильно відповідають.
Коли верона мала ліцензію - могли уточнювати, зараз певно ліцензії вже немає.

Щодо суду - я не думаю, що тут буде довгий процес. Раджу перепитати в самому суді щодо подібних практик.
Здається мені, що вже є алгоритм по пошуку шаражок, які не працюють як раніше.
 
Вони правильно відповідають.
Коли верона мала ліцензію - могли уточнювати, зараз певно ліцензії вже немає.

Щодо суду - я не думаю, що тут буде довгий процес. Раджу перепитати в самому суді щодо подібних практик.
Здається мені, що вже є алгоритм по пошуку шаражок, які не працюють як раніше.
Буду намагатися, дякую за допомогу.
 
Назад
Угорі Унизу