• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дорошкевич, як скасувати ВН, куди і що писати на МФО, колекторів та частних бандитів

Рамхат

Форумчанин
Реєстрація
14 Лют 2020
Дописи
107
Реакції
67
Бали
193
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Рамхат не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго Вам дня, колеги по нещастю та шановні юристи.
На пошті лежить заказний лист від Дорошкевич.
Забірать чи ні?
Ця "нехороша" людина на стільки я зрозумів пише ВН, чого я боюся.
Будь ласка надайте мені тексти та адресатів куди і що писати на Дорошкевич в разі вчинення нею ВН!?

Винен багато та всім мікрообдирам котрі були півтора роки тому, іще і парі банкам.
Рік тому попавши в скруту на всіх забив.
Писали, звонили, як і всім. Зараз лежить два заказних листа, один від колекторів другий від Дорошкевич.
Зараз працюю офіційно, вся зарплата на карту і вся офіційна.
Зараз я б і радий потихеньку розгрібати ці кредити, але там такі суми і не знаю з чого почати.
Я був би радий щоб пройшов суд та платити в встановленими ним порядками, але ці скоти в суд не один не подав.
Як відстрілятися від цих бандитів приватних і довести до суду чи взагалі як і кому поскаржитись і приземлити цих колекторів, МФО і так далі?
 
Доброго Вам дня, колеги по нещастю та шановні юристи.
На пошті лежить заказний лист від Дорошкевич.
Забірать чи ні?
Ця "нехороша" людина на стільки я зрозумів пише ВН, чого я боюся.
Будь ласка надайте мені тексти та адресатів куди і що писати на Дорошкевич в разі вчинення нею ВН!?

Винен багато та всім мікрообдирам котрі були півтора роки тому, іще і парі банкам.
Рік тому попавши в скруту на всіх забив.
Писали, звонили, як і всім. Зараз лежить два заказних листа, один від колекторів другий від Дорошкевич.
Зараз працюю офіційно, вся зарплата на карту і вся офіційна.
Зараз я б і радий потихеньку розгрібати ці кредити, але там такі суми і не знаю з чого почати.
Я був би радий щоб пройшов суд та платити в встановленими ним порядками, але ці скоти в суд не один не подав.
Як відстрілятися від цих бандитів приватних і довести до суду чи взагалі як і кому поскаржитись і приземлити цих колекторів, МФО і так далі?
Читайте,інформації достатньо.
Але всерівно до юриста і в суд!!!
 
Читайте,інформації достатньо.
Але всерівно до юриста і в суд!!!
Прочитав дуже багато.
Але все "вокруг да около".
Нема жодної теми:
1. Написати лист до суду (приклад листа)
2. Написати лист до НБУ (приклад листа)
3. Написати лист ...
 
Прочитав дуже багато.
Але все "вокруг да около".
Нема жодної теми:
1. Написати лист до суду (приклад листа)
2. Написати лист до НБУ (приклад листа)
3. Написати лист ...
До НБУ писати не потрібно.
До суду не листа пишите,а позов подаєте.
І моя Вам порада,не листи Вам потрібно писати,а звернутися до юриста за допомогою.
Судячи з Ваших постів Ви трішки далекі від цього всього,тому без кваліфікованої допомоги Вам буде важко.
 
Листа заберіть ,він не кусається.)))
Хоть будете мати з чого почати воювати
 
Лучше заберите. Что уже прятаться.
 
Прочитав дуже багато.
Але все "вокруг да около".
Нема жодної теми:
1. Написати лист до суду (приклад листа)
2. Написати лист до НБУ (приклад листа)
3. Написати лист ...
Ну Вы совсем уже хотите райскую жизнь. Между тем, варианта выхода всего два - услуги юристов или же круглосуточный личный труд. Лопатите сеть, читаете там и здесь, анализируете все это и пишете иск. Вот и все.
 
Лучше заберите. Что уже прятаться.
Но только сразу готовить иск, так как 10 дней будет только на обжалование...
Листа заберіть ,він не кусається.)))
Хоть будете мати з чого почати воювати
Он кусается ещё и как... Так как с этого момента будет только 10 дней на обжалование и если человек не готов финансово, то пусть полежит... На почте он может лежать 2 месяца по заяве, без заявы 1 месяц...
 
До НБУ писати не потрібно.
До суду не листа пишите,а позов подаєте.
І моя Вам порада,не листи Вам потрібно писати,а звернутися до юриста за допомогою.
Судячи з Ваших постів Ви трішки далекі від цього всього,тому без кваліфікованої допомоги Вам буде важко.
Юрист потребує грошей. Це ***** мені зробило ВН. Грошей нема, зарплата незабаром, але вона прийде на карту яка заблокована. Попросив щоб зарплату налом дали мене "послали". Іще й школа, 3-х дітей треба зібрати. Що робити не знаю.
Підкажіть будь ласка форму позову до суду і в який суд іти, по місцю прописки чи в Київ?
 
Прочитав дуже багато.
Але все "вокруг да около".
Нема жодної теми:
1. Написати лист до суду (приклад листа)
2. Написати лист до НБУ (приклад листа)
3. Написати лист ...
Всё это глупости, если совсем нечем заняться...
Юрист потребує грошей. Це ***** мені зробило ВН. Грошей нема, зарплата незабаром, але вона прийде на карту яка заблокована. Попросив щоб зарплату налом дали мене "послали". Іще й школа, 3-х дітей треба зібрати. Що робити не знаю.
Підкажіть будь ласка форму позову до суду і в який суд іти, по місцю прописки чи в Київ?
Обращайтесь... Возможна рассрочка... Где Вы прописаны...?
 
Рамхат, западное письмо лучше забрать . так как через 30 дней оно возвращается и в суде , хоть Вы его и не получили, будет считатся врученным
Лучше открыть и ?Конверт дopoшкевич не ящик Пандоры ! ✌
 
Попросив щоб зарплату налом дали мене "послали".
Это всё происходило письменно надеюсь... Покажите как Вас послали...?
Рамхат, западное письмо лучше забрать . так как через 30 дней оно возвращается и в суде , хоть Вы его и не получили, будет считатся врученным
Лучше открыть и ?Конверт дopoшкевич не ящик Пандоры ! ✌
Нет Вы не правы совсем... Причём тут суд во-первых, а во вторых не считается оно врученным...
Читайте,інформації достатньо.
Але всерівно до юриста і в суд!!!
Абсолютно верно!
 
Юрист потребує грошей. Це ***** мені зробило ВН. Грошей нема, зарплата незабаром, але вона прийде на карту яка заблокована. Попросив щоб зарплату налом дали мене "послали". Іще й школа, 3-х дітей треба зібрати. Що робити не знаю.
Підкажіть будь ласка форму позову до суду і в який суд іти, по місцю прописки чи в Київ?
Так суд тоже захочет грошей)) Сбор и все такое...
 
Доброго Вам дня, колеги по нещастю та шановні юристи.
На пошті лежить заказний лист від Дорошкевич.
Забірать чи ні?
Если сейчас нет денег на суд, то пусть полежит... Оно может там лежать два месяца, если напишите заяву на почту, это стоит 24 грн...
Так суд тоже захочет грошей)) Сбор и все такое...
Можно просить об отсрочке... или освобождении...
 
Но только сразу готовить иск, так как 10 дней будет только на обжалование...

Он кусается ещё и как... Так как с этого момента будет только 10 дней на обжалование и если человек не готов финансово, то пусть полежит... На почте он может лежать 2 месяца по заяве, без заявы 1 месяц...
Дякую за відповідь.
Те що лежить на пошті то вже друге.
У мене вже заблоковане все. І те що я листів не забирав не допомогло. Або їх взагалі і не було. Жду від банку причину блокування на пошту.
 
Юрист потребує грошей. Це ***** мені зробило ВН. Грошей нема, зарплата незабаром, але вона прийде на карту яка заблокована. Попросив щоб зарплату налом дали мене "послали". Іще й школа, 3-х дітей треба зібрати.
Послали ?? :punish:вот черти
 
Ця "нехороша" людина на стільки я зрозумів пише ВН, чого я боюся.
Будь ласка надайте мені тексти та адресатів куди і що писати на Дорошкевич в разі вчинення нею ВН!?
Она не вчиняет ВН... И писать на неё никуда не стоит, только подавать иск в суд, если есть нарушения...
 
Если сейчас нет денег на суд,
Можно просить об отсрочке... или освобождении...
Что же Вы раньше не сказали !
Можно не платить сразу судебный сбор ?
Дождатся решения и пусть платит проигравший ? Какие сроки ?
 
Назад
Угорі Унизу