• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Досудова вимога Діджи Фінанс

  • Автор теми Тт925
  • Дата початку
  • Відповіді 65
  • Перегляди 3K
Ото вам смішки, а тут про сурйозні речі пишуть.

Піду витягувати речі, в які не влажу і в холодильник загляну. Але нутеллу не віддам
Переглянути вкладення 143820Переглянути вкладення 143821Переглянути вкладення 143822
Мощьно. Залишається єдине - спалити все і навіть село, шоб їм не дісталось🤣🤣🤣
 
Я не можу, ще хаваю, а потім покурити, тут посидіти. Я падумаю об єтом завтра
Завтра можна прокинутись без майна і речей, а от за нутеллку - борітеся і поборемо. Ви їм відпішіться, що ви їх чекаєте, там пил витерти з шафи, телевізора і рушниці))))
 
Завтра можна прокинутись без майна і речей, а от за нутеллку - борітеся і поборемо. Ви їм відпішіться, що ви їх чекаєте, там пил витерти з шафи, телевізора і рушниці))))
О, точно, тєлєк є старий, бо не дивлюсь вже років 100 і інше назбирала, щоб набрати "вивозимо хлам" або сміття, а тут навіть гроші не потрібно платити. Витрати нічого не буду, бо маю паскудний характер
О, точно, тєлєк є старий, бо не дивлюсь вже років 100 і інше назбирала, щоб набрати "вивозимо хлам" або сміття, а тут навіть гроші не потрібно платити. Витрати нічого не буду, бо маю паскудний характер
І взагалі, ДЕ СТ.190, Я ПИТАЮ???
Понабирали по оголошенням в газеті, а ті взагалі Законів не знають!!!

Позорище!!!!
Screenshot_20240120-200210.png
Screenshot_20240120-200223.png
Screenshot_20240120-200338.png
Screenshot_20240120-200346.png
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу