• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Досудова вимога Діджи Фінанс

  • Автор теми Тт925
  • Дата початку
  • Відповіді 65
  • Перегляди 3K
стоит ли вообще париться по этому вопросу, подскажите пожалуйста, кто сталкивался или знает, заранее спасибо
Не вартує.
Проте деколи ці шаромижники все ж таки йдуть в суд... де їх юрист,пост якого є перед вашим, розмазує їх в хлам.
Причому практично "всуху"))
 
Добрый день, кто сталкивался вот пришла досудовая вимога от этой Миньковской.
У меня получается срок действия кредита по сроку давности как раз истек, был взят в МФО 13.11.2020, а эта диджи купила его 05.09.2022 и мне они присылали этот договор факторингу так дам ещё срок действия в этом договоре факторинга, на который они типа ссылаться истек 31.12.2022 года, стоит ли вообще париться по этому вопросу, подскажите пожалуйста, кто сталкивался или знает, заранее спасибо
У Вас кредит был в Милоан?
 
Доброго вечора! Також отримала листа від компанії Діджи Фінанс про вимогу погашення заборгованості за договором,якого навіть в УБКІ немає. Підскажіть будь ласка що робити в цій ситуації?
 
Доброго вечора! Також отримала листа від компанії Діджи Фінанс про вимогу погашення заборгованості за договором,якого навіть в УБКІ немає. Підскажіть будь ласка що робити в цій ситуації?
Не всі мфо співпрацюють з убкою і відповідно не подають дані туди.
Це не обов"язково для мфо.
А на рахунок діджеїв - то вам вирішувати що з ними робити.
Якщо вас це турбує - зв"язуйтесь з ними і вирішуйте питання.
 
У Вас кредит был в Милоан?
Та я уже и не помню, где именно, у меня несколько было кредитов, которых принципиально не плачу уже как больше 3 лет и не собираюсь платить, если честно, только за тело, если будет вариант
 
И у меня такая же х-ня...договор с кешберри был от 28.12.20...
 

Вкладення

  • IMG_20231122_180507.jpg
    IMG_20231122_180507.jpg
    295.9 Кб · Перегляди: 44
Останнє редагування:
И у меня такая же х-ня...договор с кешберри был от 28.12.20...
Ну ждём иска в суд, если дойдет дело до суда, по идее можно будет ссылаться на срок исковой давности, но нужно больше об этом узнать и почитать как это работает
 
Ну ждём иска в суд, если дойдет дело до суда, по идее можно будет ссылаться на срок исковой давности, но нужно больше об этом узнать и почитать как это работает
СПД були продовжені на період карантину а відтак на період війни, відповідними постановами КМУ.
 
Ну ждём иска в суд, если дойдет дело до суда, по идее можно будет ссылаться на срок исковой давности, но нужно больше об этом узнать и почитать как это работает
Не факт, что подадут) читайте тему)
 
СПД були продовжені на період карантину а відтак на період війни, відповідними постановами КМУ.
Так то так, але просять суд здебільшого розглядати у порядку спрощеного позовного провадження.

Якщо так, то їм нічого не заважало проводити його і раніше. Суд проходить без виклику сторін за наявними документами. Все необхідне для розгляду справи було б і так.
Думаю на терміні ще можна погратись.
Заморозити терміни з 19 року це... Ну такоє. Відверто кажучи...
 
Так то так, але просять суд здебільшого розглядати у порядку спрощеного позовного провадження.

Якщо так, то їм нічого не заважало проводити його і раніше. Суд проходить без виклику сторін за наявними документами. Все необхідне для розгляду справи було б і так.
Думаю на терміні ще можна погратись.
Заморозити терміни з 19 року це... Ну такоє. Відверто кажучи...
Ром, це все зрозуміло... я про те, що все ж треба зважати на ці постанови і не сподіватись лиш на цей чинник.
Це їм треба доказувати причини пройопа спд.
В Мерчіка здається щось було що не прокатило застосування спд, якщо я не помиляюсь.
 
И мне такая же вимога пришла. А потом письмо по єлектронке, что они эту вимогу прислали, оформлял это дело 6.8.2020.
 
На электронку сегодня, а письмо в ящик кинули неделю назад
 
Назад
Угорі Унизу