• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Досудова вимога від Приват банк

Ґігерша

Форумчанин
Реєстрація
15 Гру 2023
Дописи
121
Реакції
50
Бали
68
UAH
54.50
Ваш пол
Женский
Ґігерша не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Сьогодні написали мені в вайбер. Надіслали досудову вимогу. В мене питання в кого таке було, і як швидко банк біжить в суд. Бо та бредятіна що написана, смішить відверто кажучи. Дійсно в наступному місяці можуть в суд подати?
 

Вкладення

  • Screenshot_20240417_130022_Viber.jpg
    Screenshot_20240417_130022_Viber.jpg
    225.1 Кб · Перегляди: 108
  • Screenshot_20240417_130032_Viber.jpg
    Screenshot_20240417_130032_Viber.jpg
    237.8 Кб · Перегляди: 100
Я думаю що можуть і в суд піти, чому ні, вони право мають, але з такою сумою ані Вам ані банку то не цікаво, бо суди то довго та додаткові витрати

Пробували в банка запросити реструктурізацію боргу? сума не велика, якщо трохи розтягнути в часі, то може вийде закрити іі
 
Я думаю що можуть і в суд піти, чому ні, вони право мають, але з такою сумою ані Вам ані банку то не цікаво, бо суди то довго та додаткові витрати

Пробували в банка запросити реструктурізацію боргу? сума не велика, якщо трохи розтягнути в часі, то може вийде закрити іі
Та не хочеться платити замість 5к, 7 тисяч. Цікавить чи це залякування чи дійсно з 7к підуть в суд
 
Нічого звісно. Але мені здається це не вигідно як для мене так і для них
 
Останнє редагування:
Ну тоді хай малюють. Все одно скільки не плати по кредитці, тіло на місці. А за півроку з 5к намалювали всього 5800. Грошей вільних немає, хай чекають тоді коли в мене можливість з'явиться. Бо на скільки я розумію це одна із маніпуляцій аби отримати хоч якусь копійку
 
Ну тоді хай малюють. Все одно скільки не плати по кредитці, тіло на місці. А за півроку з 5к намалювали всього 5800. Грошей вільних немає, хай чекають тоді коли в мене можливість з'явиться. Бо на скільки я розумію це одна із маніпуляцій аби отримати хоч якусь копійку
Если денег нет то ваша стратегия верна на 100%
 
UAN?)))) когда же они наконец-то на работу перестанут остолопов-школьников брать....
рекомендую отправить эту "Вымогу" в нац банк, потому что там написан явный бред. И посмотреть что будет дальше. ПБ по судам ходят, но и как ходят так и проигрывают. Хз, станут ли они бодаться за 6к грн.
 
UAN?)))) когда же они наконец-то на работу перестанут остолопов-школьников брать....
рекомендую отправить эту "Вымогу" в нац банк, потому что там написан явный бред. И посмотреть что будет дальше. ПБ по судам ходят, но и как ходят так и проигрывают. Хз, станут ли они бодаться за 6к грн.
Я розумію що вони ходять до суду. Але як на мене Вимога ось ця чистої води маніпуляція. Бо на зв'язок я не виходжу і вони навіть приходили додому і показували моє фото двоюрідному брату, за що були успішно послані на великий і товстий. Такі брєдні зазвичай пишуть МФО.
 
Надіслала скаргу на НБУ цікаво яку відповідь з цього приводу нададуть)))
 
Абсолютно верно сделали. надеюсь копию "вымоги" приложили?)))
ОТвет - ета ни мы, ета кто та другой
Звісно. Скачала і надіслала разом з текстом скарги
Ответят что кредитор имеет право требовать долг и обратиться в суд. Что они еще могут вам ответить
Я звісно це розумію. Але я не можу збагнути навіщо писати про заборону виїзду закордон, конфіскація майна боржника та родичів боржника, заборона надання кредитних коштів в всіх банківських установах боржнику, родичам боржника та всім хто пов'язаний з ним. Чистої води брєд. Мабуть ті хто писав це гарненько жахнули перед цим. Я в шоці 😂😂😂
 
Останнє редагування:
Звісно. Скачала і надіслала разом з текстом скарги

Я звісно це розумію. Але я не можу збагнути навіщо писати про заборону виїзду закордон, конфіскація майна боржника та родичів боржника, заборона надання кредитних коштів в всіх банківських установах боржнику, родичам боржника та всім хто пов'язаний з ним. Чистої води брєд. Мабуть ті хто писав це гарненько жахнули перед цим. Я в шоці 😂😂😂
Стандартное содержание. Мне тоже такое банк присылал, но не приват.
 
НБУ відповіді не надіслали. За то приват отримав видно від них звернення. І ось що мені відповіли.
Плюс нав'язують реструктуризацію, мол заплати 1000. А я проаналізувала свої оплати по картці, і зробила висновок що за рік з не великим хвостиком виплатила їм 3к. Короче, буде як буде. Мені набридло платити кошти в нікуди.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240429_125108_Privat24.jpg
    Screenshot_20240429_125108_Privat24.jpg
    203.5 Кб · Перегляди: 23
Назад
Угорі Унизу