• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Довіра і гарантія

  • Автор теми Dean779
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 4K
Вам доставлено ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІЗИТ за Дог.№00000000 за адресою: .............Відсутність оплати призведе до ВІЗИТУ регіональних представників Компанії! т.: что есть какие-то представители по Украине????
Вам доставлено ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІЗИТ за Дог.№00000000 за адресою: .............Відсутність оплати призведе до ВІЗИТУ регіональних представників Компанії! т.: что есть какие-то представители по Украине????
Вам доставлено ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІЗИТ за Дог.№00000000 за адресою: .............Відсутність оплати призведе до ВІЗИТУ регіональних представників Компанії! т.: что есть какие-то представители по Украине????
 
Dean779, нет таковых. Мифические представители
 
Dean779, а у Вас давно ця довіра?мені поки що прислали лист, вимагають сплатити кучу тисяч
 
Dean779, меня им перепродали около года назад , по старому кредиту который брал в 2014 году ещё в имекс банке . Пока раз в неделю звонок и смс и один раз письмо в почтовом ящике .
 
Ну бывают наяривают нормально, у меня разсылка по розыску была, и соседям звонили....
 
Довіра і гарантія зробила всім близьким, та навіть тим з ким не спілкуюсь і не спілкувався, про те, що Я в розшуку за кредит. Навіть не знаю, яке мфо їм переуступило... в кого було щось подібне? Які дії? Чи пугалка, яку потрібно пережити???
Мне приходят от них СМС за чужого человека. за долг Манивео
 
Довіра і гарантія зробила всім близьким, та навіть тим з ким не спілкуюсь і не спілкувався, про те, що Я в розшуку за кредит. Навіть не знаю, яке мфо їм переуступило... в кого було щось подібне? Які дії? Чи пугалка, яку потрібно пережити???
У меня так было, просто нужно пережить. Глобал кредит продал
 
У меня так было, просто нужно пережить. Глобал кредит продал
У меня тоже Глобал продал....
Спасибо, но для них лицензия не есть причиной не звонить... или как действовать, посылать их?
 
Вот если у человека нет паспорта, то что. Так же и довіра. Нет бумажки ты какаш..
 
Как бить довира и гарантия звонят всем кому попало.... ???? И мне стали звонить левый люди с которыми Я и не общаюсь??
Как бить довира и гарантия звонят всем кому попало.... ???? И мне стали звонить левый люди с которыми Я и не общаюсь??
 
Мене їм продав Мілоан. Я перша подзвонила, попросила документи, кинули трубку, подзвонила знову, кинули трубку, вислали смс мені і мамі, я знову подзвонила, попросила доки, кинули трубку і мене в чс. —1 я так розумію, але надіюся, що ще хтось мене їм продасть, вони рельно дуже милі))))
Может и мне так попробовать. Достали уже. Звонят, якобы у меня долг. Прошу выслать все документы подтверждающие мой кредит, отнекиваются. Названивают каждые три дня. Замучали.
 
Может и мне так попробовать. Достали уже. Звонят, якобы у меня долг. Прошу выслать все документы подтверждающие мой кредит, отнекиваются. Названивают каждые три дня. Замучали.
Мені періодично теж подзвонюють, але форум навчив мене правильно з ними розмовляти))) Ніхто довго не витримує))) А перезвонюю — одразу кидають трубку. Почали штурмувати родичів, так ті тролять, а подруга просто отримує задоволення і психологічну розрядку від них)) Правда, читала, що є випадки ВП по них, але нічого, прорвемся.
 
Довіра і гарантія зробила всім близьким, та навіть тим з ким не спілкуюсь і не спілкувався, про те, що Я в розшуку за кредит. Навіть не знаю, яке мфо їм переуступило... в кого було щось подібне? Які дії? Чи пугалка, яку потрібно пережити???
Придурки повні)))).Мені прислали що приїде виізна група)) Вже рік жду ніяк не доїдуть.)))) Тільки звонят гроші просять))Звонятььмоїм та їх всі посилають лісом і все.))
Может и мне так попробовать. Достали уже. Звонят, якобы у меня долг. Прошу выслать все документы подтверждающие мой кредит, отнекиваются. Названивают каждые три дня. Замучали.
Я їм казала дякую що ви закрили мій кредит перед МФО)))Тоже не сподобалось кинули трубку))Які неввічливі я їм дякую а вони розмовлять не хочуть))
 
Придурки повні)))).Мені прислали що приїде виізна група)) Вже рік жду ніяк не доїдуть.)))) Тільки звонят гроші просять))Звонятььмоїм та їх всі посилають лісом і все.))

Я їм казала дякую що ви закрили мій кредит перед МФО)))Тоже не сподобалось кинули трубку))Які неввічливі я їм дякую а вони розмовлять не хочуть))
Умнічка))))
Позитивчик пре))))
 
Назад
Угорі Унизу