• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дуже дякую форуму АнтиКоллектор

  • Автор теми Viktoriy
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 182

Viktoriy

Форумчанин
Реєстрація
13 Бер 2024
Дописи
24
Реакції
24
Бали
3
UAH
25.00
Ваш пол
Женский
Viktoriy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дуже дякую форуму. Бо мене трясло і приходили думки про самогубство. Почитавши історії людей, зрозуміла, що треба боротися з МФО і відстоювати себе і свої гроші.
 
Дуже дякую форуму. Бо мене трясло і приходили думки про самогубство.
Облиште, це не вартує того.
Почитавши історії людей, зрозуміла, що треба боротися з МФО і відстоювати себе і свої гроші.
Ну впринципі майже вірно))
 
Дуже дякую форуму. Бо мене трясло і приходили думки про самогубство. Почитавши історії людей, зрозуміла, що треба боротися з МФО і відстоювати себе і свої гроші.
От ,чесно пройшовши житевий шлях - свій ,воно того не варто ,життя гарне ,живіть і радуйтесь йому )))
 
Та трохи заспокоїлась, але дуже лякає, що можу залишитися з сином без житла. Брала мікропозики і раніше ,але суми були маленькі. Закривала вчасно. В листопаді померла мати, грошей на поховання не було. Взяла три займи і понеслося. Маю в чотирьох вже два дні просрочки. Ось і хвилююсь.
 
Та трохи заспокоїлась, але дуже лякає, що можу залишитися з сином без житла. Брала мікропозики і раніше ,але суми були маленькі. Закривала вчасно. В листопаді померла мати, грошей на поховання не було. Взяла три займи і понеслося. Маю в чотирьох вже два дні просрочки. Ось і хвилююсь.
Добре ,це розділ про відгуки про Форум ,переходьте на форум ,робіть щоденник і поспілкуємось ,допоможемо порадами 😉
 
Та трохи заспокоїлась, але дуже лякає, що можу залишитися з сином без житла. Брала мікропозики і раніше ,але суми були маленькі. Закривала вчасно. В листопаді померла мати, грошей на поховання не було. Взяла три займи і понеслося. Маю в чотирьох вже два дні просрочки. Ось і хвилююсь.
Заспокійтесь)
Чотири займи - це "пробнік"))
 
Та трохи заспокоїлась, але дуже лякає, що можу залишитися з сином без житла. Брала мікропозики і раніше ,але суми були маленькі. Закривала вчасно. В листопаді померла мати, грошей на поховання не було. Взяла три займи і понеслося. Маю в чотирьох вже два дні просрочки. Ось і хвилююсь.
Забудьте, ваше жилье никуда не денется.
 
Назад
Угорі Унизу