• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Таліон Дзвінок від Таліон, що купили борги

  • Автор теми Marina M
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 801

Marina M

Форумчанин
Реєстрація
9 Лют 2024
Дописи
115
Реакції
72
Бали
68
UAH
65.50
Marina M не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім. Сьогодні дзвонили від Таліон. Сказали що манівео і клік кредит передали мої борги. Це 13200 і 11000. Хочуть 70000. Погрожували накласти арешт на житло. Що скажете?
 
Привіт всім. Сьогодні дзвонили від Таліон. Сказали що манівео і клік кредит передали мої борги. Це 13200 і 11000. Хочуть 70000. Погрожували накласти арешт на житло. Що скажете?
Пугают, сами МФО только угрожать могут
 
По цим мфо протермінування рік. Сказали,що подадуть в суд
Если проиграете суд то да исполнитель наложит арест на все имущество, но никто его у вас отбирать не будет ни одного случая не слышал да и если будете защищаться то не факт что проиграете
 
Таліони не купують! Вони звичайні звонарі від монейвео. Але і клік кредит з ними ніяк не повʼязаний.
а що Таліон робить? якраз і купує на папері, звичайні дзвонарі це АФК, яким і передає таліон на "врегулювання"
 
Таліони нічого не купують!!!
Талион покупает у манивео. А афк это звонилки талиона
Привіт всім. Сьогодні дзвонили від Таліон. Сказали що манівео і клік кредит передали мої борги. Це 13200 і 11000. Хочуть 70000. Погрожували накласти арешт на житло. Що скажете?
Талион закрывает и за 50% от тела. Нужно ждать. Сама закрывала так.
 
Манівео передає на продзвон Таліонам якщо з таліонами не вирішується питання то продають. Я їх давно закрила. Таліони це сусідній кабінет манівео !!! Звичайні звонарі.
IMG_20240417_224222.jpg

Фактори купують,колектори тільки дзвонять
 
Назад
Угорі Унизу