• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дзвонять всім підряд вже знайомі мені пишуть що їм чи їхнім рідним дзвонять.

Alexander7

Форумчанин
Реєстрація
22 Кві 2023
Дописи
99
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Alexander7 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня в мене 17 МФО почали дзвонити до односельчан і рідних мені на вайбер смс пишуть але не представляються ніким лише погрози що мені що тим кого обдзвонюють я не давав даних нікого а вони кажуть що я їх записав поручителями, що їм відповідати підкажіть будь ласка.
Screenshot_2023-06-02-14-30-57-978_com.viber.voip.jpg
 
Доброго дня в мене 17 МФО почали дзвонити до односельчан і рідних мені на вайбер смс пишуть але не представляються ніким лише погрози що мені що тим кого обдзвонюють я не давав даних нікого а вони кажуть що я їх записав поручителями, що їм відповідати підкажіть будь ласка.
З ними не спілкуйтесь. А односельчани нехай вирішують СВОЇ проблеми самі! Нехай пишуть заяви у поліцію!!!
Вам нема чого приховувати, соромитись або пояснювати. Нехай поліція розбирається!
 
З ними не спілкуйтесь. А односельчани нехай вирішують СВОЇ проблеми самі! Нехай пишуть заяви у поліцію!!!
Вам нема чого приховувати, соромитись або пояснювати. Нехай поліція розбираєт

З ними не спілкуйтесь. А односельчани нехай вирішують СВОЇ проблеми самі! Нехай пишуть заяви у поліцію!!!
Вам нема чого приховувати, соромитись або пояснювати. Нехай поліція розбирається!
То щоб на мене не подали в поліцію, я кажу що даних нічиїх не давав
 
а який період прострочок у Вас? та й які взагалі мфо є?
 
То щоб на мене не подали в поліцію, я кажу що даних нічиїх не давав
Не подадут, не волнуйтесь. На меня одна сумасшедшая бабулька пыталась написать заявление. У нее никто его не принял. Она не сдавалась, бегала и в прокуратуру и в суд. Потом её попустило))
 
а який період прострочок у Вас? та й які взагалі мфо є?
40+ в мене: мілоан, тенго, кредит+, кредит 7, майкредит, зе кредит, швидко гроші, кешпоінт, Алекс кредит, аванс кредит, клік кредит, нові кредити, качай гроші, лові лаве, Фінстера, бистрозайм, мікрокеш.
Не подадут, не волнуйтесь. На меня одна сумасшедшая бабулька пыталась написать заявление. У нее никто его не принял. Она не сдавалась, бегала и в прокуратуру и в суд. Потом её попустило))
Я надіюсь що на мене не подадуть хоча я їх дані нікому не давав.
 
40+ в мене: мілоан, тенго, кредит+, кредит 7, майкредит, зе кредит, швидко гроші, кешпоінт, Алекс кредит, аванс кредит, клік кредит, нові кредити, качай гроші, лові лаве, Фінстера, бистрозайм, мікрокеш.
мда, тут тяжко сказати хто це може бути....
гетконтакт цього номера не бачить
 
В мене трикалер багато номерів дзвонять блокує а цього що писав я не дивився
мда, тут тяжко сказати хто це може бути....
гетконтакт цього номера не бачить
Ну дзвонить людям і погрожує грубо тисне морально
 
То щоб на мене не подали в поліцію, я кажу що даних нічиїх не давав
На вас нема за що подавати! Ви нікому не дзвонете. ваші борги - то ваші справи.
Сміливо всіх відправляйте до поліції! І від односельчан відчепитесь, і шарагам трішечки життя підпортите.
 
На вас нема за що подавати! Ви нікому не дзвонете. ваші борги - то ваші справи.
Сміливо всіх відправляйте до поліції! І від односельчан відчепитесь, і шарагам трішечки життя підпортите.
Просту переживаю що почнуть фото присилати з паспортом що я боржник
 
Просту переживаю що почнуть фото присилати з паспортом що я боржник
і шо? переживаєте,що негарно на фото получились? прийміть ситуацію -"да боржник, мої борги -мої справи,нікому номера не давав,ще дзвонитимуть-не відповідайте,блокуйте або фіксуйте дзвінок і заявляйте в поліцію ". я живу зараз по такому принципу, а місяць назад теж зносило дах ,як і у вас. і не спілкуйтесь з ними . бережіть нерви.
 
А ви не запитували скільки треба заплатити? може так зрозумієте то хто?
 
Просту переживаю що почнуть фото присилати з паспортом що я боржник
А шо в тому поганого, або страшного? Ви не платите кредити бо там захмарні нарахування. І взагалі то ваші справи.
Особисто я пишаюся своєю кредитною історією. Чужі думки мені по барабану.
І мені шкода тих, хто зі страху попродавав квартири, машини, землю і гордо живе без кредитів.
Міняйте своє ставлення до ситуації!
 
і шо? переживаєте,що негарно на фото получились? прийміть ситуацію -"да боржник, мої борги -мої справи,нікому номера не давав,ще дзвонитимуть-не відповідайте,блокуйте або фіксуйте дзвінок і заявляйте в поліцію ". я живу зараз по такому принципу, а місяць назад теж зносило дах ,як і у вас. і не спілкуйтесь з ними . бережіть нерви.
Я не спілкувався а сьогодні вирішив зняти блокування і знов відповів на дзвінок мілоан вони пропонують реструктуризації або списати відсотків трохи замість 9000 заплатити 7000 а цей що писав на вайбер не представляється такий на понтах весь
А шо в тому поганого, або страшного? Ви не платите кредити бо там захмарні нарахування. І взагалі то ваші справи.
Особисто я пишаюся своєю кредитною історією. Чужі думки мені по барабану.
І мені шкода тих, хто зі страху попродавав квартири, машини, землю і гордо живе без кредитів.
Міняйте своє ставлення до ситуації!
Я фейсбук видалив а інстаграм теж видаляти чи там не страшно що є сторінка?
 
А шо в тому поганого, або страшного? Ви не платите кредити бо там захмарні нарахування. І взагалі то ваші справи.
Особисто я пишаюся своєю кредитною історією. Чужі думки мені по барабану.
І мені шкода тих, хто зі страху попродавав квартири, машини, землю і гордо живе без кредитів.
Міняйте своє ставлення до ситуації!
шкода,що до мене саме таке розуміння ситуації прийшло запізно.
 
тому,що коли перший раз не змогла заплатити по кредиту- треба було зупинитись ,а не брати нові кредити на пролонгації. а так цілий рік викидала захмарні суми на відтермінування , боялась,щоб не дзвонили нікому. По факту питання з 1-2 кредитами банку було б легше вирішити, ніж тепер, з кучею придуркуватих мфо.
 
Назад
Угорі Унизу