• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Дзвонять всім підряд вже знайомі мені пишуть що їм чи їхнім рідним дзвонять.

шкода,що до мене саме таке розуміння ситуації прийшло запізно.
Ось я і намагаюся довести людині, шо від тих нервів ніякого толку. Або прислухається і буде спокійно жити вже зараз, або місяцями понервує та сам зрозуміє.
 
Я не спілкувався а сьогодні вирішив зняти блокування і знов відповів на дзвінок мілоан вони пропонують реструктуризації або списати відсотків трохи замість 9000 заплатити 7000 а цей що писав на вайбер не представляється такий на понтах весь

Я фейсбук видалив а інстаграм теж видаляти чи там не страшно що є сторінка?
Я хочете.
 
тому,що коли перший раз не змогла заплатити по кредиту- треба було зупинитись ,а не брати нові кредити на пролонгації. а так цілий рік викидала захмарні суми на відтермінування , боялась,щоб не дзвонили нікому. По факту питання з 1-2 кредитами банку було б легше вирішити, ніж тепер, з кучею придуркуватих мфо.
Ну я теж так само заліз
 
То щоб на мене не подали в поліцію, я кажу що даних нічиїх не давав
А Вы причем? Вы что ли звоните?)
А насчёт данных - сейчас полно разных баз данных, которые и используют звонилки. Пусть пишут заявление сразу на них и тех, кто продает базы.
Порожняк.
 
40+ в мене: мілоан, тенго, кредит+, кредит 7, майкредит, зе кредит, швидко гроші, кешпоінт, Алекс кредит, аванс кредит, клік кредит, нові кредити, качай гроші, лові лаве, Фінстера, бистрозайм, мікрокеш.

Я надіюсь що на мене не подадуть хоча я їх дані нікому не давав.
Зе кредит можливо, я до цієї пори не знаю хто , теж схоже було два рази по два дні , так що переживете. У вас нема е гроші? Сс лоун і містеркеш? В мене теж ще, кредит плюс, мілоан, швидко гроші, кредит 7, Алекс , хтось із цих точно
 
Зе кредит можливо, я до цієї пори не знаю хто , теж схоже було два рази по два дні , так що переживете. У вас нема е гроші? Сс лоун і містеркеш? В мене теж ще, кредит плюс, мілоан, швидко гроші, кредит 7, Алекс , хтось із цих

замість цього краще заблокуйте чи перевипустіть картки,які засвітили в мфо.
Заблокував
Зе кредит можливо, я до цієї пори не знаю хто , теж схоже було два рази по два дні , так що переживете. У вас нема е гроші? Сс лоун і містеркеш? В мене теж ще, кредит плюс, мілоан, швидко гроші, кредит 7, Алекс , хтось із цих точно
Єгроші ссдоун і містер кеш немає в мене
Назвіться не своїм іменем або закрийте сторінку, можна не видалятзмінив ім'ясьогодні
 
Назад
Угорі Унизу