• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Е-гроші не працює сайт

Bodyka228

Форумчанин
Реєстрація
7 Лип 2021
Дописи
820
Реакції
1,265
Бали
378
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Bodyka228 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Що трапилося з цією шарагою? Пробував зайти на їх сайт а він не відкривається. Їх що прикрили чи що?

1625991920804.png
 
Вряд ли, у меня с телефона все ок
 

Вкладення

  • 7F3FFA5C-3DCB-43D7-8AC8-9C3F3C3254A2.png
    7F3FFA5C-3DCB-43D7-8AC8-9C3F3C3254A2.png
    93.8 Кб · Перегляди: 67
Шкода. Я надіявся що їх прикрили хоч на деякий період...
 
Прикриють їх!А як же!!Мені присилають купу смс зі знижками аж до 99 відсотків! Добре що я їх вчасно закрив.
 
Шкода. Я надіявся що їх прикрили хоч на деякий період...
Та вряд ли это когда либо случится, там же хозяйка? бывшая начальница управления информационных технологий городского совета Днепра, серьезная 29 летняя дама. Она постарается хорошенько там где нужно и кому нужно ? и ничего не закроют
 
Это ещё не активизировались, вот через пару дней активизируются максимально. Первая шарага у меня, которая вышла в просрочку, через 2 дня набрали родителям уже, сразу пошла закрыла их и как я понимаю слава богу ?
 
Мене на 28 к. продали((( не дочекався прям захмарних))))
 
Это ещё не активизировались, вот через пару дней активизируются максимально. Первая шарага у меня, которая вышла в просрочку, через 2 дня набрали родителям уже, сразу пошла закрыла их и как я понимаю слава богу ?
У мене немає зараз чим їх закрити. Потрібна сума буде не раніше 22-го числа, а можливо навіть і пізніше. Тому вже наперед накатав на них кілька скарг та зверненнь. Знаю що не допоможе, але як мінімум себе самого заспокою.
 
Назад
Угорі Унизу