• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЕАПБ виграли у мене суд .

Так

У мене хороший юрист,також відмінив инн без проблем,та якраз прийшов із ЗСУ,був там рік,хоч має свою юридичну компанію

Але я думала що це все відбудеться на першому засіданні,не думала що затягатимуть
Дивно.... на скільки я вивчала їх судову практику, то засідання проходили без представника зі сторони еапб ☹️
 
Дивно.... на скільки я вивчала їх судову практику, то засідання проходили без представника зі сторони еапб ☹️
Девушка адвокат
Дивно.... на скільки я вивчала їх судову практику, то засідання проходили без представника зі сторони еапб ☹️
Ось в дію прийшло повідомлення,що друге засідання буде 1 травня
 
Останнє редагування:
Девушка адвокат

Ось в дію прийшло повідомлення,що друге засідання буде 1 травня
А скільки у вас просрочка що вони до суду подали?
Дивно.... на скільки я вивчала їх судову практику, то засідання проходили без представника зі сторони еапб ☹️
Скільки у вас просрочка? В мне інвест рум пише що їм продав. Але в ЛК нічого про це не має. І тепер смс шлють і банана і ще кредіт і еапб. Я так розумію що то їм на врегулювання віддали а не продали. Але суду боюсь просто капець як
 
А скільки у вас просрочка що вони до суду подали?

Скільки у вас просрочка? В мне інвест рум пише що їм продав. Але в ЛК нічого про це не має. І тепер смс шлють і банана і ще кредіт і еапб. Я так розумію що то їм на врегулювання віддали а не продали. Але суду боюсь просто капець як
Півтора року
 
А скільки у вас просрочка що вони до суду подали?

Скільки у вас просрочка? В мне інвест рум пише що їм продав. Але в ЛК нічого про це не має. І тепер смс шлють і банана і ще кредіт і еапб. Я так розумію що то їм на врегулювання віддали а не продали. Але суду боюсь просто капець як
Лучше конечно точно узнать , потому что если продали и не выходить с ними на диалог , то суд обеспечен.
 
У них 6 чи 7 моїх договорів, вже точно й не пам'ятаю. В суд подали по трьох. Логіку тут шукати даремна справа
 
Доброго дня. ЕАПБ виграв суд по 2 компаніям які купили. Зараз рішення вступило в силу. Зателефонував представник ЕАПБ та запропонував часткову сплату без ВП по рішеню суда. Реквізити скинули по КД договору. Просити гарантійний лист ?
Якщо є судове рішення, то ні в якому разі не можна погоджуватись щось комусь платити без ВП.
По-перше, можуть іменем стягувача назватись шахраї. Вони і гарантійний лист намалюють - не відрізниш від справжнього.
А може і сам стягувач двічі стягнути.
 
Назад
Угорі Унизу