• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

EazyCash 2024

  • Автор теми Bobik9494
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 812

Bobik9494

Форумчанин
Реєстрація
25 Сер 2021
Дописи
209
Реакції
19
Бали
1,800
UAH
49.50
Ваш пол
Мужской
Bobik9494 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вітаю. Як ведуть зараз себе ІзіКеш? Кому передають та чи з перших днів прострочки? Про що вдається з ними домовитися?

Дякую
 
Вітаю. Як ведуть зараз себе ІзіКеш? Кому передають та чи з перших днів прострочки? Про що вдається з ними домовитися?

Дякую
Передали на прозвон в фінколект, пропонують через них закрити за 2 тіла, іншого нічого не надходило, на меньше поки не йдуть, хоча пройшло уже пів року
 
А хто виходив прострочку з лютого -березня? Яка інфа?)
 
Фінколекту віддали.Рахують відсотки на поступки не йдуть
Я написав звернення до них. Дозволили за тіло закрити кількома платежами протягом місяця
Я написав звернення до них. Дозволили за тіло закрити кількома платежами протягом місяця
І передали на Дебтфорт, тим я одразу написав що при розголошені таємниці фінансової послуги третім особам поза договором будуть скарги в НБУ і Нацполіцію....то мовчать, два дзвінки і все
 
Останнє редагування:
Я написав звернення до них. Дозволили за тіло закрити кількома платежами протягом місяця

І передали на Дебтфорт, тим я одразу написав що при розголошені таємниці фінансової послуги третім особам поза договором будуть скарги в НБУ і Нацполіцію....то мовчать, два дзвінки і все
Скажіть що ви їм писали,Щоб закрити за тіло? Ви писали на дебтфорт чи на їх самих? Дякую
 
Скажіть що ви їм писали,Щоб закрити за тіло? Ви писали на дебтфорт чи на їх самих? Дякую
На Дебтфорт написав лише попередження щодо розкриття інформації про борг третім особам не вказаним в кредитному договорі. На ІзіКеш написав що немає коштів на оплату, наголосив що раніше погасив своєчасно в них біля 5-7 кредитів, кинув виписку про доходи і звіт з УБКІ щоб показати що нереально сплачувати відсотки+ кілька позитивних відповідей від інших компаній вклав в лист
 
в мене вже 8 місяців прострочення, запропонував їм за тіло розпрощатись, вони мені типу ні, 2 тіла.
Не буде такого.
 
Якісь недолугі. Надав їм доки про проходження військової служби, почали розказувати, що ф5 повинна бути обов'язково на їх ім'я (при тому що в частині на мфо довідок не видають). Пустив у протермінування, віддали справу фінколлекту. Фінколлект влаштувала моя довідка і вони самі здивувалися такій вимозі від ізікеш:) В підсумку закрив за тіло
 
Сколько просрочка была?
Мои поздравления рад что у вас все получилось, а сколько была просрочка?
8 місяців

Дякую) до цього пропонували тіло+500 грн зверху - ні, або тіло, або нічого. ломались ломались, доломались
 
Назад
Угорі Унизу