• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Еноты - Талион - Нацком

Смысл в реструктуризации. после просрочек. платить им бешеные суммы это утопие

а какое тело и какая сумма на данный момент?
Я тоже вважаю що смисла нема в тій ресьуктуризації , але те що вона доступна в манівео то факт
 
Я тоже вважаю що смисла нема в тій ресьуктуризації , але те що вона доступна в манівео то факт
На реструктуризацию ище можно согласиться до момента выхода на просрочку, и то если уверены на 100% в своей платежеспособности
 
На реструктуризацию ище можно согласиться до момента выхода на просрочку, и то если уверены на 100% в своей платежеспособности
Ну та, якщо є впевненість що зможеш платити...читала от за май кредіт, що там як раз прострочити та вони потім всі штрафи наново перераховують. За манейвео не знаю
 
Брал кредит у енотов, ну и ясен красен - просрочил! 22.02.2020 отправил заявление в нацком, 28.02.2020 они соизволили его забрать. Сегодня зашел в личный кабинет и оказалось, что эти черти продали долг Талиону! Внимание вопрос, что будет с заявление в нацком, писал то я его на енотов, а они скотины продали его? Я так понимаю, заявление мое по пи... пошло?
Я писала на Манівео хоча на той час вони мене вже були продали Таліону....але розглянули,та нажаль результат,що все правильно,помилок у договорі не виявлено (((
 
оооо,у меня такое было писала в нацком пришло ответ и сразу продали Талион уже 7 месяцев скоро продать ЕАПБ :cool:
 
Ну та, якщо є впевненість що зможеш платити...читала от за май кредіт, що там як раз прострочити та вони потім всі штрафи наново перераховують. За манейвео не знаю
Так само з Манівео.
Я писала на Манівео хоча на той час вони мене вже були продали Таліону....але розглянули,та нажаль результат,що все правильно,помилок у договорі не виявлено (((
У Манівео були оплати? Я теж писала, щоб перевірили договора Манівео та Таліон +.
На реструктуризацию ище можно согласиться до момента выхода на просрочку, и то если уверены на 100% в своей платежеспособности
До моменту виходу на просрочку реструктуризації не може бути, тільки після просрочки і то, коли сума гарна накапає.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу