• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фаст фінанс шле повідомлення про знижку на закриття боргу

TatkaG

Форумчанин
Реєстрація
11 Січ 2022
Дописи
161
Реакції
68
Бали
913
UAH
14.50
Ваш пол
Женский
TatkaG не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не інформативний заголовок
Фаст фінанс шле повідомлення про знижку на закриття боргу . Прошу гарантійний лист. Не присилають.Хтось мав справу с ними, закривали борг без гарантійного листа?Бо мала справу с другими конторами.
 
Фаст фінанс шле повідомлення про знижку на закриття боргу . Прошу гарантійний лист. Не присилають.Хтось мав справу с ними, закривали борг без гарантійного листа?Бо мала справу с другими конторами.
Це хто їм продав?
 
Фаст фінанс шле повідомлення про знижку на закриття боргу . Прошу гарантійний лист. Не присилають.Хтось мав справу с ними, закривали борг без гарантійного листа?Бо мала справу с другими конторами.
В любом случае. Это риск и Вы уже должны это понимать. Я в таких случаях, всегда говорил: а где с вашей стороны гарантии, что я заплачу и я больше не буду ничего должен. Что, после оплаты вы мне не позвоните и не скажите, что этого мало.

До некоторых доходило, до некоторых увы нет. По этому, лучше не рискуйте. Я никогда не рисковал, всегда требовал гарантийку и даже если со стороны конторы не было слышно о кидках, я всё равно перестраховывался и всегда требовал справку о закрытии кредита или займа и о том, что компания не имеет ко мне никаких претензий
 
Фаст фінанс шле повідомлення про знижку на закриття боргу . Прошу гарантійний лист. Не присилають.Хтось мав справу с ними, закривали борг без гарантійного листа?Бо мала справу с другими конторами.
Я в них теж мав необережність закрити без гарантійки. Але все ок, закрили.
 
зрозуміло, що без гарантійки не варто закривати,

але крім того кредит брався в "Форза", а гарантійку присилає "Фаст фінанс", хіба не мають надати вони документів, на переуступку боргу чи щось тіпа того?

Бо вони кажуть, що Форза припинила існування і всі договори перейшли до них повністю, а не і ндивідуально мій, тому такого документу конкретно мені про переуступку не можуть надати, бо вони стали правонаступниками всіх договорів форзи? Може хтось з юристів підкаже чи варто лише по одній гарантійці закривати цей кредит?
 
Закривав за тіло без гарантійки, через декілька днів надали довідку про закриття та в історії все ок
 
Znujka na zakrytya vashogo kredity-50% vid TILA do 28.02.23, tel 0800300131, fast-finance.com.ua Y vupadku neoplaty, dogovir byde peredano do vukonavchoi slygbu.
Они по ходу живут в прошлом ??. Только что пришло
 
Получила СМС: Znujka na zakrytya vashogo kredity-50% vid TILA do 28.02.23, tel 0800300131, fast-finance.com.ua V berezni kredut byde pereystypleno inshomy kredutory bez znujok.
К Fast-finance перешли договора Forza и Kf. Гарантийного письма нет.

Что посоветуете?
 
Получила СМС: Znujka na zakrytya vashogo kredity-50% vid TILA do 28.02.23, tel 0800300131, fast-finance.com.ua V berezni kredut byde pereystypleno inshomy kredutory bez znujok.
К Fast-finance перешли договора Forza и Kf. Гарантийного письма нет.

Что посоветуете?
якщо є можливість, то краще закривати. я за тіло особисто закривав, довідку про закриття скинули за декілька днів, і в УБКІ все закрили
 
якщо є можливість, то краще закривати. я за тіло особисто закривав, довідку про закриття скинули за декілька днів, і в УБКІ все закрили
Дуже дякую за пораду. Так і зроблю.
якщо є можливість, то краще закривати. я за тіло особисто закривав, довідку про закриття скинули за декілька днів, і в УБКІ все закрили
Підскажіть, на які реквізити оплачувать? Отримувач: ТОВ “ФАСТ-ФІНАНС» Банк: АБ «УКРГАЗБАНК»
Так?
 
Дуже дякую за пораду. Так і зроблю.

Підскажіть, на які реквізити оплачувать? Отримувач: ТОВ “ФАСТ-ФІНАНС» Банк: АБ «УКРГАЗБАНК»
Так?
так, але краще подзвоніть їм або на сайті у чаті спишіться з ними
 
Хто по ним платив - дають гарантійку?
Якщо платили без - як швидко закривають та оновлюють інформацію в УБКІ?
зрозуміло, що без гарантійки не варто закривати,

але крім того кредит брався в "Форза", а гарантійку присилає "Фаст фінанс", хіба не мають надати вони документів, на переуступку боргу чи щось тіпа того?

Бо вони кажуть, що Форза припинила існування і всі договори перейшли до них повністю, а не і ндивідуально мій, тому такого документу конкретно мені про переуступку не можуть надати, бо вони стали правонаступниками всіх договорів форзи? Може хтось з юристів підкаже чи варто лише по одній гарантійці закривати цей кредит?
Подивіться в КІ вторинного кредитора.
І все стане зрозуміло)
 
Мені особисто гарантійку не дали, але за декілька днів дали довідку про закриття кредиту та в УБКІ теж закрито все
Хто по ним платив - дають гарантійку?
Якщо платили без - як швидко закривають та оновлюють інформацію в УБКІ?

Подивіться в КІ вторинного кредитора.
І все стане зрозуміло
 
Назад
Угорі Унизу