• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінансова компанія "К9" зробили Виконавчий напис.

Елена Н.

Форумчанин
Реєстрація
4 Бер 2021
Дописи
27
Реакції
14
Бали
2,560
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Елена Н. не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора! Хочу поділитися з вами своїм початком боротьби з колекторською фінансовою компанією" К9" про яких поки що мало інформації .
Я частенько моніторю себе в реєстрах боржників , щоб не прогавити ВН , і ось знову !!!! 17.12.21 р.Якісь"К9" я не вагаючись зав'язалася з юристом і вона негайно взялася за документи для подачі до суду . Та поки суд та діло ці ПАРАЗИТИ поблокували всі мої рахунки : "Приват " карта для виплат, "Пумб" кредитка,Ощадбанк25582
 
Доброго вечора! Хочу поділитися з вами своїм початком боротьби з колекторською фінансовою компанією" К9" про яких поки що мало інформації .
Я частенько моніторю себе в реєстрах боржників , щоб не прогавити ВН , і ось знову !!!! 17.12.21 р.Якісь"К9" я не вагаючись зав'язалася з юристом і вона негайно взялася за документи для подачі до суду . Та поки суд та діло ці ПАРАЗИТИ поблокували всі мої рахунки : "Приват " карта для виплат, "Пумб" кредитка,Ощадбанк25582
Не паразити?....а виконавець
 
Доброго вечора! Хочу поділитися з вами своїм початком боротьби з колекторською фінансовою компанією" К9" про яких поки що мало інформації .
Я частенько моніторю себе в реєстрах боржників , щоб не прогавити ВН , і ось знову !!!! 17.12.21 р.Якісь"К9" я не вагаючись зав'язалася з юристом і вона негайно взялася за документи для подачі до суду . Та поки суд та діло ці ПАРАЗИТИ поблокували всі мої рахунки : "Приват " карта для виплат, "Пумб" кредитка,Ощадбанк25582
Вы удивлены чему? Сразу три банка счета заблокировали? Поверьте было бы больше банков, больше блокировок, Жесть то в чём?
 
Доброго вечора! Хочу поділитися з вами своїм початком боротьби з колекторською фінансовою компанією" К9" про яких поки що мало інформації .
Я частенько моніторю себе в реєстрах боржників , щоб не прогавити ВН , і ось знову !!!! 17.12.21 р.Якісь"К9" я не вагаючись зав'язалася з юристом і вона негайно взялася за документи для подачі до суду . Та поки суд та діло ці ПАРАЗИТИ поблокували всі мої рахунки : "Приват " карта для виплат, "Пумб" кредитка,Ощадбанк25582
Так більшість виконавців так робить
 
Елена Н., ви молодець, що будете зносити напис! Не важливо, як назвуться ті недоумки - треба боротись!
А з назвою теми ви трошки переборщили, мабуть?, це від хвилювання?, минеться з часом))
Мені сьогодні вже 8-й ВНН прилетів, і ніякої жесті?, все вирішим))
 
Елена Н., ви молодець, що будете зносити напис! Не важливо, як назвуться ті недоумки - треба боротись!
А з назвою теми ви трошки переборщили, мабуть?, це від хвилювання?, минеться з часом))
Мені сьогодні вже 8-й ВНН прилетів, і ніякої жесті?, все вирішим))
Всмислі 8?
 
Назад
Угорі Унизу