• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінпром подає в суд

  • Автор теми sectorrr
  • Дата початку
  • Відповіді 25
  • Перегляди 3K

sectorrr

Форумчанин
Реєстрація
28 Лют 2020
Дописи
40
Реакції
2
Бали
3,565
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
sectorrr не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Зв'язався з Фінпромом,сказав знесу ІНН в суді так як минуло 3 роки з моменту отримання кредиту.Через годину передзвонили,сказали "так,знесете,але ми маємо право теж на вас подати в суд". Договорились що я на них подаю в суд,вони на мене. Що скажете,які перспективи?
 
Зв'язався з Фінпромом,сказав знесу ІНН в суді так як минуло 3 роки з моменту отримання кредиту.Через годину передзвонили,сказали "так,знесете,але ми маємо право теж на вас подати в суд". Договорились що я на них подаю в суд,вони на мене. Що скажете,які перспективи?
Нашо до них звонити я так і непоняв , що це вам дало)))
 
Зв'язався з Фінпромом,сказав знесу ІНН в суді так як минуло 3 роки з моменту отримання кредиту.Через годину передзвонили,сказали "так,знесете,але ми маємо право теж на вас подати в суд". Договорились що я на них подаю в суд,вони на мене. Що скажете,які перспективи?
пусть лучше они подают!
 
sectorrr, у меня складывается впечатление, что вы боитесь суда... Но почему??
Во-первых, навряд ли они подадут в суд, ведь у низ и доказательств никаких нет по займу.
Во-вторых, если и подадут, придёте на суд, предварительно подготовившись и не проиграете).
Надо решать проблемы по мере их поступления
 
Мені що не подавати? Виконавець заблокує карти і з роботи стягувати будуть!
Да Вы, батенька, никак трусливы?))) А порычать или цапнуть смачно клыками за ляжку не? Не Ваше все это? Пусть бабы воюют? :pleasantry::pardon:
 
Ви подивіться скільки у них призначено судів. Не вистачить грошей на всіх подавати)))
Це лише призначених до розгляду, і усі позови на них!
 

Вкладення

  • IMG_20210627_125100.jpg
    IMG_20210627_125100.jpg
    91.6 Кб · Перегляди: 71
Останнє редагування:
Да Вы, батенька, никак трусливы?))) А порычать или цапнуть смачно клыками за ляжку не? Не Ваше все это? Пусть бабы воюют? :pleasantry::pardon:
Я подавати на них однозначно буду,тільки не знаю чи їхнє подання не завадить моєму.
 
Я подавати на них однозначно буду,тільки не знаю чи їхнє подання не завадить моєму.
как хотите, но это лишние движения и финзатраты, лучше направить эти ресурсы если они подадут
 
Назад
Угорі Унизу