• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Fintech-Collect .Що сталося ? Знижки !!!

ОльгаК

Читач
Реєстрація
18 Січ 2023
Дописи
17
Реакції
9
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ОльгаК не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Радію як, мала дитина !
26.01.2023 мій борг у сумі 15.000 перед Selficredit передали до Fintech Collect.
А сьогодні мені запропонували ось це !
-50 % !
Може комусь буде корисно ! Я з ними взагалі не спілкувалася ,просто читала їхні повідомлення і збирала гроші .
 

Вкладення

  • Screenshot_20230306-175201.png
    Screenshot_20230306-175201.png
    46.5 Кб · Перегляди: 667
Радію як, мала дитина !
26.01.2023 мій борг у сумі 15.000 перед Selficredit передали до Fintech Collect.
А сьогодні мені запропонували ось це !
-50 % !
Може комусь буде корисно ! Я з ними взагалі не спілкувалася ,просто читала їхні повідомлення і збирала гроші .
Так а гарантійку вони вже надіслали? Ви з ними зв'язувалися? Бо повідомлення таке, дуже двояке . "До 50 відсотків" - це може бути і 10 відсотків)
 
Радію як, мала дитина !
26.01.2023 мій борг у сумі 15.000 перед Selficredit передали до Fintech Collect.
А сьогодні мені запропонували ось це !
-50 % !
Може комусь буде корисно ! Я з ними взагалі не спілкувалася ,просто читала їхні повідомлення і збирала гроші .
На мою думку тим смс можна крутити як завгодно. Хай пишуть конкретну суму.
 
Так а гарантійку вони вже надіслали? Ви з ними зв'язувалися? Бо повідомлення таке, дуже двояке . "До 50 відсотків" - це може бути і 10 відсотків)
это может быть 50% от их хотелок, так что предложение такое себе. или могут сказать что акции никакой нет, платите по полной. подобные смс это способ вытянуть на связь.
На мою думку тим смс можна крутити як завгодно. Хай пишуть конкретну суму.
и не в смс, а в гарантийном письме
 
До 50% це скоріш за все від того, що вони накрутили, а не від тіла.
І так розпливчато - що не досить зрозуміло, що вони мали на увазі.
 
Коли пришлють щось подібне,тоді і будете думати,чи є у Вас можливість і бажання їх закрити.
UPD:
Тіло - 3000 грн. На мівінку - 297 грн)
 

Вкладення

  • 11.png
    11.png
    25.1 Кб · Перегляди: 619
Щось таке написали, нічого не поняла, у когось ще є таке?

ШГ реєстр 28.03 смс від 04.04 ФТ
 
Вони роблять ВП?
U razi neoplaty borgu pered Shvudko Groshi mozhlyve vidkryttya Vykonavchoho Provadzhennya. Prokhannya oplatyty do 15.04. Tel 0730316561 FT-Collect
В мене висить одне вже 3 рік йому пішов?
 
Вони роблять ВП?
U razi neoplaty borgu pered Shvudko Groshi mozhlyve vidkryttya Vykonavchoho Provadzhennya. Prokhannya oplatyty do 15.04. Tel 0730316561 FT-Collect
В мене висить одне вже 3 рік йому пішов?
ООО..по ходу в них стандартна розсилка ..U razi neoplaty borgu pered Shvudko Groshi mozhlyve vidkryttya Vykonavchoho Provadzhennya. Prokhannya oplatyty do 15.04. Tel 0730316561 FT-Collect
Теж отримала сьогодні...???
 
Мне сегодня пришло что последний срок оплаты долга перед Бизнес Позыка до 14.08.2023, иначе будет открыто ВП и блок всех счетов.
Не пойму, так реально они это сделают?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-08-10-16-08-12-625_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg
    Screenshot_2023-08-10-16-08-12-625_com.google.android.apps.messaging-edit.jpg
    41.8 Кб · Перегляди: 349
Не пойму, так реально они это сделают?
Для початку їм треба звернутись в суд і виграти його. Потім місяць, поки рішення вступить в силу і аж потім виконавча відкриє вп.
І лишень тоді можливе блокування і арешт рахунків.
Не інакше.
 
Мне сегодня пришло что последний срок оплаты долга перед Бизнес Позыка до 14.08.2023, иначе будет открыто ВП и блок всех счетов.
Не пойму, так реально они это сделают?
Якщо подадуть в суд, виграють його то реально. але якщо ви будете захищатися, то можете ще ви виграти і нічого їм платити
 
Якщо подадуть в суд, виграють його то реально. але якщо ви будете захищатися, то можете ще ви виграти і нічого їм платити
Большое спасибо за ответ!
Для початку їм треба звернутись в суд і виграти його. Потім місяць, поки рішення вступить в силу і аж потім виконавча відкриє вп.
І лишень тоді можливе блокування і арешт рахунків.
Не інакше.
Благодарю за ответ!
 
Для початку їм треба звернутись в суд і виграти його. Потім місяць, поки рішення вступить в силу і аж потім виконавча відкриє вп.
І лишень тоді можливе блокування і арешт рахунків.
Не інакше.
Пишут сейчас ещё обращаются за каким то судебным приказом. Особенно Бизнес позика.
 
Назад
Угорі Унизу