• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Finx не тормозит возврат долга,чтобы начилять проценты

Lady.sytnik

Форумчанин
Реєстрація
4 Лис 2023
Дописи
27
Реакції
13
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lady.sytnik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хочу вернуть долг Finx досрочно в течении 14 дней с дня подписания договора,врут на горячей линии,письма не читают.Как с ними поступить?
 

Вкладення

  • Screenshot_20231105-093316_Chrome.jpg
    Screenshot_20231105-093316_Chrome.jpg
    172.4 Кб · Перегляди: 130
Хочу вернуть долг Finx досрочно в течении 14 дней с дня подписания договора,врут на горячей линии,письма не читают.Как с ними поступить?
пугать их судом за моральный ущерб бесполезно. лучше пишите сразу в нбу, что такая ситуация - хочу вернуть займ в течении 14-и дней, а они не идут на контакт. и продублируйте это письмо на офиц. электронку финх. при звонке на горячую линию сообщите что разговор записывается и будет прикреплен к жалобе в нбу.
есть еще горячая линия для жалоб 15-45
 
пугать их судом за моральный ущерб бесполезно. лучше пишите сразу в нбу, что такая ситуация - хочу вернуть займ в течении 14-и дней, а они не идут на контакт. и продублируйте это письмо на офиц. электронку финх. при звонке на горячую линию сообщите что разговор записывается и будет прикреплен к жалобе в нбу.
есть еще горячая линия для жалоб 15-45
Они трубку не берут второй день,с другого номера когда звоню,говорят чтобы перезвонила со своего прикрепленного,с него звоню постоянно операторы заняты или вы позвонили в нерабочее время хотя было 16.30
 
Lady.sytnik, а шо, обязательно нужна заява и ответ на неё?
1. Споживач має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору про споживчий кредит без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів.

2. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє кредитодавця у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення строку, встановленого частиною першою цієї статті.


{Абзац перший частини другої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 122-IX від 20.09.2019}

Якщо споживач подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій.

3. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит споживач зобов’язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит.

то есть, уведомили - оплатили, их ответ не нужен
 
Останнє редагування:
Lady.sytnik, а шо, обязательно нужна заява и ответ на неё?
1. Споживач має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору про споживчий кредит без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів.

2. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє кредитодавця у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення строку, встановленого частиною першою цієї статті.


{Абзац перший частини другої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 122-IX від 20.09.2019}

Якщо споживач подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій.

3. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит споживач зобов’язаний повернути кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з цим договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит.

то есть, уведомили - оплатили, их ответ не нужен
Оплатить с 5000 тыщ они просят 6668,а чтобы изменили сумму до 5000,нужна им заява на имя директора в течении 7-12 дней дадут ответ,я 1668 платить им не хочу,за то что посмотрела на их 5000,договор их сотрудница не дала мне дочитать,после чего звонила и говорила что она сотрудник их конторы но на должности сборщика информации и ничего в кредитах не понимает)))Я уже думаю ждать может месяца 4 и пускай сами потом за мной бегают)))
 
Оплатить с 5000 тыщ они просят 6668,а чтобы изменили сумму до 5000,нужна им заява на имя директора в течении 7-12 дней дадут ответ,я 1668 платить им не хочу,за то что посмотрела на их 5000,договор их сотрудница не дала мне дочитать,после чего звонила и говорила что она сотрудник их конторы но на должности сборщика информации и ничего в кредитах не понимает)))Я уже думаю ждать может месяца 4 и пускай сами потом за мной бегают)))
не хотите - как хотите
как по закону - процитировано выше
 
не хотите - как хотите
как по закону - процитировано выше
По закону я должна им 5000 +% от суммы займа за дни пользования,а если 1668 им оплачу,то это услуги банка которые в закон вступают в течении 14 дней после займа,они это знают соглашаются и тянут время
 
Оплатить с 5000 тыщ они просят 6668,а чтобы изменили сумму до 5000,нужна им заява на имя директора в течении 7-12 дней дадут ответ,я 1668 платить им не хочу,за то что посмотрела на их 5000,договор их сотрудница не дала мне дочитать,после чего звонила и говорила что она сотрудник их конторы но на должности сборщика информации и ничего в кредитах не понимает)))Я уже думаю ждать может месяца 4 и пускай сами потом за мной бегают)))
Вам за 5000 ніхто не закриє кредит, тому що ви його взяли і кошти в користуванні. Якби так було легко, то кожен брав займ і через тиждень писав заяву, що я передумав, повертаю вам ваші 5к без %
 
Оплатить с 5000 тыщ они просят 6668,а чтобы изменили сумму до 5000,нужна им заява на имя директора в течении 7-12 дней дадут ответ,я 1668 платить им не хочу,за то что посмотрела на их 5000,договор их сотрудница не дала мне дочитать,после чего звонила и говорила что она сотрудник их конторы но на должности сборщика информации и ничего в кредитах не понимает)))Я уже думаю ждать может месяца 4 и пускай сами потом за мной бегают)))
Почему 5к? Вы без процентов брали? Вы должны оплатить же проценты за эти дни еще
 
Доп услуги,процентов 160 грн
4. Споживач не зобов’язаний сплачувати будь-які інші платежі у зв’язку з відмовою від договору про споживчий кредит.

5. Відмова від договору про споживчий кредит є підставою для припинення договорів щодо супровідних послуг, що були визначені як обов’язкові для отримання кредиту, укладених споживачем. Кредитодавець або третя сторона зобов’язані повернути споживачу кошти, сплачені ним за такі супровідні послуги, не пізніш як протягом 14 календарних днів з дня подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит, якщо такі послуги не були фактично надані до дня відмови споживача від договору про споживчий кредит у порядку, визначеному законодавством.
 
Назад
Угорі Унизу