• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ФК "MegaGroshi" і "лист щастя"

  • Автор теми Kent1k
  • Дата початку
  • Відповіді 10
  • Перегляди 930

Kent1k

Читач
Реєстрація
17 Бер 2020
Дописи
36
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Kent1k не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні отримав лист від ФК "Мега Гроші" з попередженням вчинення наступних дій у разі несплати кредиту:
1. Накладання арешту на банківські рахунки;
2. Утримання по виплатам із заробітньої плати, пенсії та будь-яких інших доходів;
3. Накладання арешту на все рухоме та нерухоме майно;
4. Внесення в якості боржника в АСВП (автоматизована система виконавчого провадження), та Єдиного реєстру боржників.
Якщо на 2 і 3 пункти мені мягко кажучи начхати, то 1 і 4 пункти мене тривожать. Під час користування займом були зроблені пролонгації.
Термін прострочки більше 2 місяців.
Тіло займу 2000 грн.
Питання полягає в наступному: "Що з перерахованих пунктів ФК "MegaGroshi" можуть зробити, а що є "пустими словами""?

IMG_7371.JPG
[/B][/U][/I]
 
Сьогодні отримав лист від ФК "Мега Гроші" з попередженням вчинення наступних дій у разі несплати кредиту:
1. Накладання арешту на банківські рахунки;
2. Утримання по виплатам із заробітньої плати, пенсії та будь-яких інших доходів;
3. Накладання арешту на все рухоме та нерухоме майно;
4. Внесення в якості боржника в АСВП (автоматизована система виконавчого провадження), та Єдиного реєстру боржників.
Якщо на 2 і 3 пункти мені мягко кажучи начхати, то 1 і 4 пункти мене тривожать. Під час користування займом були зроблені пролонгації.
Термін прострочки більше 2 місяців.
Тіло займу 2000 грн.
Питання полягає в наступному: "Що з перерахованих пунктів ФК "MegaGroshi" можуть зробити, а що є "пустими словами""?

Переглянути вкладення 45450[/B][/U][/I]
Я так понимаю сейчас все конторы решили слать такие письма, причём во всех письмах оплатить до 28.04
 
Питання полягає в наступному: "Що з перерахованих пунктів ФК "MegaGroshi" можуть зробити, а що є "пустими словами""?
Ничего.
В теории могут через нотариуса сделать исполнительную надпись и открыть через частного исполнителя исполнительное производство.
Если так будет, то в теории могут заблочить карты.
Арест на имущество не наложат.
Ничего у вас не отберут.
 
Не совсем так.
В нашем государстве, где Закон превыше всего, могут "законно" сделать незаконную надпись и "законно" открыть незаконное ИП.
Ну це все зрозуміло що в нашій країні закони практично відсутні. Питання в тому як часто дане МФО вчиняє такі дії в порівнянні з іншими шарагами?
 
як часто дане МФО вчиняє такі дії в порівнянні з іншими шарагами?
Ни разу!
Читайте мой ответ о том, кто это может сделать. МФО не могут ничего арестовать, заблокировать и даже отправить собаку в космос не могут.
Теж схожий лист отримам на електронку, але від іншої шагаги, і теж до 28.04
точно конец света будет
 
Назад
Угорі Унизу