• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ФК Риальто (монетка) оштрафовали

  • Автор теми Zorro89
  • Дата початку
  • Відповіді 27
  • Перегляди 1K

Zorro89

Форумчанин
Реєстрація
5 Кві 2023
Дописи
735
Реакції
308
Бали
568
UAH
48.00
Ваш пол
Мужской
Zorro89 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Монетку оштрафовали .

 
34000. Зарплата двох дзвонарів. Або одна керівника відділу...
Копійки.
 
Брав у них 3.5к, зараз прострочка близько 2.5 тижнів, загальна сума 10к, хтось закривав їх? На які умови йдуть? Сильно тероризують?
 
В мене ця кончена Монетка влаштувала терор та їхні ел.ел.сі . З тіла 3500 хочуть 17000 просрочка 3 місяці.Буду чекать тіло з невеликим відсотком ,бо так дістали ,що не хочу зовсім їм платить. Може комусь продадуть чи в суд підуть .
 
В мене ця кончена Монетка влаштувала терор та їхні ел.ел.сі . З тіла 3500 хочуть 17000 просрочка 3 місяці.Буду чекать тіло з невеликим відсотком ,бо так дістали ,що не хочу зовсім їм платить. Може комусь продадуть чи в суд підуть .
Что они творили ?
 
В моем случае всем соседям,+нашли номер директора с работы.Мне так названивали два месяца.Со своего номера до них не дозвонишся-они спецово так делают.Не договоришся никак..в упор будут хотеть в 4 раза больше.После терора опустили хотелки до двух тел кредита.Пока принципиально не плачу,а там видно будет.
 
Назад
Угорі Унизу