• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійка від Бистрозайма

silversonga

Читач
Реєстрація
3 Вер 2021
Дописи
9
Реакції
2
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
silversonga не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Скажіть, хто як недавно закривав в Бистрозайм за тіло, вам надсилали гарантійку з терміном оплати в той же день? Просто в Вайбері спілкуюся я за гарантійний лист з представником Бистрозайма, кажу поставити термін оплати на кілька днів наперед (десь 17-18 число), а мені вперто талдичать, що так взагалі не можна, тільки в той же день плати й все.

Комусь такі кадри попадалися і чи воно справді так? Просто й сама вже один раз закривала по гарантійці, і бачила в інших, що МФО легко дають кілька днів-тиждень на закриття. А це щось новеньке.
 
Скажіть, хто як недавно закривав в Бистрозайм за тіло, вам надсилали гарантійку з терміном оплати в той же день? Просто в Вайбері спілкуюся я за гарантійний лист з представником Бистрозайма, кажу поставити термін оплати на кілька днів наперед (десь 17-18 число), а мені вперто талдичать, що так взагалі не можна, тільки в той же день плати й все.

Комусь такі кадри попадалися і чи воно справді так? Просто й сама вже один раз закривала по гарантійці, і бачила в інших, що МФО легко дають кілька днів-тиждень на закриття. А це щось новеньке.
Нема гарантійки - нема оплати. Все просто.
Ви йому маєте диктувати умови, а не навпаки.
 
Скажіть, хто як недавно закривав в Бистрозайм за тіло, вам надсилали гарантійку з терміном оплати в той же день? Просто в Вайбері спілкуюся я за гарантійний лист з представником Бистрозайма, кажу поставити термін оплати на кілька днів наперед (десь 17-18 число), а мені вперто талдичать, що так взагалі не можна, тільки в той же день плати й все.

Комусь такі кадри попадалися і чи воно справді так? Просто й сама вже один раз закривала по гарантійці, і бачила в інших, що МФО легко дають кілька днів-тиждень на закриття. А це щось новеньке.
Мені перед новим роком на електронку відправляли гарантійку, на сплату давали чотири дні, там була фіксована дата, до якої я маю сплатити.
 
Нема гарантійки - нема оплати. Все просто.
Ви йому маєте диктувати умови, а не навпаки.

Срок оплаты в течение 60 дней. Пусть не врут!
Дякую.)
Буду продовжувати довбати їх, поки не погодяться.
 
Буду продовжувати довбати їх, поки не погодяться.

Не нужно никого долбить. Живите спокойно. Вообще про них забудьте. Да и вообще... Не нужно никому ничего возвращать... Всё. Обнуление.
 
Мені перед новим роком на електронку відправляли гарантійку, на сплату давали чотири дні, там була фіксована дата, до якої я маю сплатити.
Якраз таке і хотіла би від них отримати, поки ніяк :facepalm:
А з самою оплатою все нормально, кредит закрили?
 
Якраз таке і хотіла би від них отримати, поки ніяк :facepalm:
А з самою оплатою все нормально, кредит закрили?
Я нікого не закриваю, всі питання від шараг до мене буду розглядати в судовому порядку.
 
Закрыл их за тело. Гарантийка была в Вайбере. На след день в БКИ всё закрыли, некоторые кредиты в статусе списан. Было это в сентябре 2021
 
Якраз таке і хотіла би від них отримати, поки ніяк :facepalm:
А з самою оплатою все нормально, кредит закрили?
О, якесь чучало від арго мені щойно в вайбер гарантійку від бистрозайм скинуло. Пропонують до 18.02 оплатити тіло. Так що все вони можуть, хай не п*здять.
 
О, якесь чучало від арго мені щойно в вайбер гарантійку від бистрозайм скинуло. Пропонують до 18.02 оплатити тіло. Так що все вони можуть, хай не п*здять.
Ну все ясно з ними:ahaha: Балаболи такі балаболи))
 
Ну все ясно з ними:ahaha: Балаболи такі балаболи))
Та не спілкуйтесь Ви з ними. Вони, якщо захочуть, скинуть гарантійку і будуть самі просити, і час дадуть, щоб Ви гроші знайшли. А просити самій не варто
 
Та не спілкуйтесь Ви з ними. Вони, якщо захочуть, скинуть гарантійку і будуть самі просити, і час дадуть, щоб Ви гроші знайшли. А просити самій не варто
Так, ви мабуть праві)
Просто вони самі й написали, то я думала, що вони вже всерйоз настроєні домовитися і закрити, а тут знову якась дурня.
 
Мені перед новим роком на електронку відправляли гарантійку, на сплату давали чотири дні, там була фіксована дата, до якої я маю сплатити.
Вони діставали оточуючих? Сусідів і тд
 
Назад
Угорі Унизу