• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантийное письмо на почту от талион плюс. Верно составлено?

Kirrrrr6666

Форумчанин
Реєстрація
23 Жов 2022
Дописи
81
Реакції
16
Бали
283
UAH
1.50
Ваш пол
Женский
Kirrrrr6666 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день, подскажите был кредит в манивео вчера пришло смс от талион плюс по поводу закрытия потом они написали мне в телеграмме закрыть кредит на выгодных условиях за тело попросила гарантийку прислать и договор факторинга гарантийку прислали за договор молчат пишу манивео те говорят чтоб талион писала они пришлют
Подскажите по поводу гарантийного в нем должно быть все так написано?? Первый раз с ними
 

Вкладення

  • 7A9D8C92-29B9-4CDC-B23A-96B87863D5BA.jpeg
    7A9D8C92-29B9-4CDC-B23A-96B87863D5BA.jpeg
    90.9 Кб · Перегляди: 128
Добрый день, подскажите был кредит в манивео вчера пришло смс от талион плюс по поводу закрытия потом они написали мне в телеграмме закрыть кредит на выгодных условиях за тело попросила гарантийку прислать и договор факторинга гарантийку прислали за договор молчат пишу манивео те говорят чтоб талион писала они пришлют
Подскажите по поводу гарантийного в нем должно быть все так написано?? Первый раз с ними
Это их стандартное гарантийное письмо
 
Добрый день, подскажите был кредит в манивео вчера пришло смс от талион плюс по поводу закрытия потом они написали мне в телеграмме закрыть кредит на выгодных условиях за тело попросила гарантийку прислать и договор факторинга гарантийку прислали за договор молчат пишу манивео те говорят чтоб талион писала они пришлют
Подскажите по поводу гарантийного в нем должно быть все так написано?? Первый раз с ними
Закривали форумчани по таким листам без проблем.
Якщо умови підходять вам - можете.
 
В кабінеті в манівео взагалі не показує що продали таліону так повинно бути?
Манівео і Таліон це дві ноги однієї дупи... тобто "тато" в них один. Отже нема особливої різниці в яку саме кишеню покладете гроші.
Ще не було прецедентів ( ну я за 4 роки про таке не чув ) щоб закривши в таліона, щось пред'являли манівео.
 
Манівео і Таліон це дві ноги однієї дупи... тобто "тато" в них один. Отже нема особливої різниці в яку саме кишеню покладете гроші.
Ще не було прецедентів ( ну я за 4 роки про таке не чув ) щоб закривши в таліона, щось пред'являли манівео.
Дякую за відповідь)
 
Назад
Угорі Унизу