• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Где работать после увольнения из банка?

  • Автор теми Inusa
  • Дата початку
  • Відповіді 46
  • Перегляди 2K

Inusa

Форумчанин
Реєстрація
30 Чер 2020
Дописи
76
Реакції
21
Бали
2,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Inusa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Обирайте правильно розділ для розміщення теми
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
 
А навіщо Вам така робота? Ще в радянські часи був лозунг - Кадры решают все! Якщо на підприємстві чи в установі до людей незрозуміле чи упереджене аідношення, то, на мою думку, з такою "роботою мрії" треба якнайшвидше прощатися. Касиром в Єву та не тільки Вас точно візьмуть. Працюйте там - де цінять людей, а не "репутацію еліт".
 
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Добрий день. Вперше чую щоб з роботи звільнили через кредити. Ви ж звільнилися за власним бажанням чи за згодою сторін?
 
Добрий день. Вперше чую щоб з роботи звільнили через кредити. Ви ж звільнилися за власним бажанням чи за згодою сторін?
За угодою сторін
А навіщо Вам така робота? Ще в радянські часи був лозунг - Кадры решают все! Якщо на підприємстві чи в установі до людей незрозуміле чи упереджене аідношення, то, на мою думку, з такою "роботою мрії" треба якнайшвидше прощатися. Касиром в Єву та не тільки Вас точно візьмуть. Працюйте там - де цінять людей, а не "репутацію еліт".
Велике дякую). заспокоїли)
 
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Вам принципово кар'єра банкіра? Все залежить від дебілізма керівництва
 
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Є безліч вакансій працевлаштування,не пов'язаних з фінансами.Треба буде робота,то влаштуєтесь.
 
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Пистіти не мішки тягати.

А взагалі гарна установа ?... і відповідне ставлення до своїх працівників.
Про що жаліти :rolleyes:
*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
 
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Це щоб мфо закрили??

Забийте.
Пробуйте себе скрізь куди буде душа лежати.
Працівників з боргами в мфо дуже багато скрізь,а хто як з керівників до цього ставиться,інша сторона медалі.
 
Останнє редагування:
Оффтоп
FB_IMG_1679130239670.jpg
 
Це не вкид? Я також працювала в банку маючи купа прострочок і 2 вп. Всім було пофік , дальше рівня пліток нікуди не заходило. Я зараз також роботу шукаю і пропозиції є. Так що сміливо шукайте собі роботу , яку на даний момент хочете ви
 
Добрый день.
С банка уволили из-за долгов в МФО.
Меня теперь даже в ЕВУ кассиром не возьмут?
Напугали тем ,что я не смогу нигде работать.
Если Вас уволили по согласию сторон, то ничего страшного, найдете работу! К деньгам возможно Вас и не пустят работать, но работы же полно, кроме кассира, продавца и т д. Ну и плюс не факт, что новый работодатель будет прям вникать в это… я такое слышу впервые, чтобы прям проверяли кредитную историю… если бы они там проверяли, то тут бы уже пол форума без работы сидели) так что не волнуйтесь, все будет окич, найдете обязательно новую работу. А свое увольнение считайте волшебным подсрачником для того, чтобы найти что-то лучше)
 
Назад
Угорі Унизу