• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

гіпноз при ігроманії

  • Автор теми evel
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 2K

evel

Читач
Реєстрація
30 Бер 2023
Дописи
14
Реакції
11
Бали
3
UAH
0.00
evel не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
вітаю
підкажіть чи звертався хтось із присутніх гравців до гіпнотерапевтів в Києві?
чи може знаєте щось про Каратаєва клініка карат?
переймаюся що просто викачают гроші або ще гірше - буде ще щось страшніше ніж просто ігри....
 
вітаю
підкажіть чи звертався хтось із присутніх гравців до гіпнотерапевтів в Києві?
чи може знаєте щось про Каратаєва клініка карат?
переймаюся що просто викачают гроші або ще гірше - буде ще щось страшніше ніж просто ігри....
Я б його так загіпнотизувала?чугунною сковородою по голові)))
Зовсім безкоштовно)
 
Я б його так загіпнотизувала?чугунною сковородою по голові)))
Зовсім безкоштовно)я діно

Я б його так загіпнотизувала?чугунною сковородою по голові)))
Зовсім безкоштовно)
а ви знаєте про нього, так? я правильно зрозуміла?..
 
вітаю
підкажіть чи звертався хтось із присутніх гравців до гіпнотерапевтів в Києві?
чи може знаєте щось про Каратаєва клініка карат?
переймаюся що просто викачают гроші або ще гірше - буде ще щось страшніше ніж просто ігри....
Можливо й допоможе, не всі люди гіпнозу піддаються. Але якщо погодився то вже добре, отже проблему визнав.
 
вітаю
підкажіть чи звертався хтось із присутніх гравців до гіпнотерапевтів в Києві?
чи може знаєте щось про Каратаєва клініка карат?
переймаюся що просто викачают гроші або ще гірше - буде ще щось страшніше ніж просто ігри....
Единственное, что я знаю о гипнотических кодировках, это то, что с пациентом должен быть кто-то из близких, на этих сеансах. Просто, чтобы не внушили лишнего.
А вообще, ковыряться в голове - это реально последнее дело. Последствия непредсказуемые. А вот его готовность на это, показывает его желание и реальное осознание проблемы.
Попробуйте увлечь парня каким-то маленьким частным бизнесом (как я писал в вашей первой теме).
И лично мое мнение полностью расходится с мнениями большинства. Лудомания - это болезнь.
Бросать человека, который заболел, это все равно что бросать жену, потому что она постарела с годами!
 
Единственное, что я знаю о гипнотических кодировках, это то, что с пациентом должен быть кто-то из близких, на этих сеансах. Просто, чтобы не внушили лишнего.
А вообще, ковыряться в голове - это реально последнее дело. Последствия непредсказуемые. А вот его готовность на это, показывает его желание и реальное осознание проблемы.
Попробуйте увлечь парня каким-то маленьким частным бизнесом (как я писал в вашей первой теме).
И лично мое мнение полностью расходится с мнениями большинства. Лудомания - это болезнь.
Бросать человека, который заболел, это все равно что бросать жену, потому что она постарела с годами!
Я підтримую, кинути людину це напростіший варіант. Тут би декого загіпнозувати від МФО також не помішало. Ато як пишуть що чоловік дізнавшись про борги дружини і кинув її то він не мужик і гівно, а тут поради бігти від людини то норм.
 
Правильный алкаш - это мечта любой женщины :mosking:
Тут тебе и рестораны, и тусовки с вечеринками:mosking: В караоке опять же, кто пойдет трезвым?;)
Любимый алкаш, всегда чувствует себя немножко виноватым. От этого он всегда щедр на подарки и знаки внимания;)
Ну и наконец, на заметку женам - бутылка водки на столе, не только станет его украшением, но и скроет ваши кулинарные промахи;)
Как такого можно бросить? Это же мечта!:mosking:
 
Правильный алкаш - это мечта любой женщины :mosking:
Тут тебе и рестораны, и тусовки с вечеринками:mosking: В караоке опять же, кто пойдет трезвым?;)
Любимый алкаш, всегда чувствует себя немножко виноватым. От этого он всегда щедр на подарки и знаки внимания;)
Ну и наконец, на заметку женам - бутылка водки на столе, не только станет его украшением, но и скроет ваши кулинарные промахи;)
Как такого можно бросить? Это же мечта!:mosking:
Ну алкаші є різні. Є алкаш-тихоня, а є алкаш-забіяка. Від останнього треба тікати і якнайшвидше
 
Ну алкаші є різні. Є алкаш-тихоня, а є алкаш-забіяка. Від останнього треба тікати і якнайшвидше
Та то я шучу ;) Я же там смайликов наклепал. Не воспринимайте всерьез!
Хотя, в каждой шутке есть доля правды.;) И все хорошо в меру!!!
 
Правильный алкаш - это мечта любой женщины :mosking:
Тут тебе и рестораны, и тусовки с вечеринками:mosking: В караоке опять же, кто пойдет трезвым?;)
Любимый алкаш, всегда чувствует себя немножко виноватым. От этого он всегда щедр на подарки и знаки внимания;)
Ну и наконец, на заметку женам - бутылка водки на столе, не только станет его украшением, но и скроет ваши кулинарные промахи;)
Как такого можно бросить? Это же мечта!:mosking:
То чого ти за собою вічно того коня таскаєш всюду :rolleyes: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: ....
хоча кінь не тараторить бєз умолку і не пригріє сковорідкою - а це вже багато важить :sarcastic:
 
То чого ти за собою вічно того коня таскаєш всюду :rolleyes: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: ....
хоча кінь не тараторить бєз умолку і не пригріє сковорідкою - а це вже багато важить :sarcastic:
Потому что меня не могут оштрафовать за езду на коне, в нетрезвом состоянии!!! :mosking:
 
Назад
Угорі Унизу