• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

iCredit находят знакомых в соцсетях и близких, пишут бред

Кто сталкивался с айкредит? Через сколько начинают кошмарить близких?
 
"щоб не перевели через це на 0.." Ви серйозно вважаєте, що за кредити відправлять у військове пекло? Цього не буде. І, як вже Вам писали, їх ніхто не пустить навіть на територію ВЧ.ВНе хвилюйтеся Ви так, ніякої шкоди життю чи здоров'ю через тих іпаньків Вам не буде.
 
"щоб не перевели через це на 0.." Ви серйозно вважаєте, що за кредити відправлять у військове пекло? Цього не буде. І, як вже Вам писали, їх ніхто не пустить навіть на територію ВЧ.ВНе хвилюйтеся Ви так, ніякої шкоди життю чи здоров'ю через тих іпаньків Вам не


Частина...частині різниця...і в цей час за любу провину чи щось подібне переводять не граючись...так як немає кому служити...а в частину ніхто не буде пропускати на прохідній і далі вже не потрібно... достатньо.
Кто сталкивался с айкредит? Через сколько начинают кошмарить близких?
Кошмарять відразу з моменту прострочення..але тільки близьких..але в кожного по різному.
 
Задолбали уже коллекторы меня конечно всего 15 дней прошло но денег нет держусь
Близким сразу позвонили? А то у меня 2-й день просрочки завтра ,собираюсь внести до конца недели ,а там уже истерика на телефоне 😂я просто думаю предупредить своих,или ненужно
 
Близким сразу позвонили? А то у меня 2-й день просрочки завтра ,собираюсь внести до конца недели ,а там уже истерика на телефоне 😂я просто думаю предупредить своих,или ненужно
Пока только умерших нашли ) слов нет одни маты сказали ищут тех кто может мне помочь)
 
Близким сразу позвонили? А то у меня 2-й день просрочки завтра ,собираюсь внести до конца недели ,а там уже истерика на телефоне 😂я просто думаю предупредить своих,или ненужно
Предупредить обязательно!)))
 
Не можу.. так як знають що я служу...і їх відділення неподалік від моєї частини ...тому переживаю щоб не пішли до начальства...я військова і це мене більше зриває зараз...питалась розмовляти...але їм всеодно...я переживаю за роботу...щоб не перевели через це на 0...бо в нас з цим не граються...хотіла подати ф5...але спеціаліст каже немає сенсу...бо припишуть статтью...так як ми з нею скрили це...чи не слухати та спробувати направити?! Не знаю як бути бо давлять дуже..
Хочоту,не хочуть військовослужбовцям списується всі відсотки та штрафні санкції,платежі розстрочкються на ваш розсуд.Достатньо написати заяву в довільній формі з проханням незастосовувати штрафних санкцій,та не турбувати оточення за несвоєчасну сплату кредиту!Заяву надішліть на офіційну електронну адресу:)
 
Назад
Угорі Унизу