• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Исполнитель арестовал счет, на который Вы получаете зарплату? Верховный суд считает это законным

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 247
  • Перегляди 20K
Так як зараз, в 2024 році, розблоковують зарплатний рахунок чи ні?
 
якщо не в межах 2 мін зп, то по бажанню виконавця
Підскажіть будь-ласка, хто через це вже пройшов або проходить
Як на практиці, якщо пишеш заяву на визначення рахунку видатковим.
Як знімати кошти, правда що тільки тоді коли на картці буде ці 2 мінімалки тобто 14200.
В мене всього 10 заходит на картку, і виходить, що мені треба чекати поки на картці буде 14200🤦‍♀️😰.
В кого як було, або в кого як є.
Поділіться будь-ласка 🙏🙏🙏🙏
 
Підскажіть будь-ласка, хто через це вже пройшов або проходить
Як на практиці, якщо пишеш заяву на визначення рахунку видатковим.
Як знімати кошти, правда що тільки тоді коли на картці буде ці 2 мінімалки тобто 14200.
В мене всього 10 заходит на картку, і виходить, що мені треба чекати поки на картці буде 14200🤦‍♀️😰.
В кого як було, або в кого як є.
Поділіться будь-ласка 🙏🙏🙏🙏
можете знімати хоч по 100 грн в день, але в межах визначеної суми
 
можете знімати хоч по 100 грн в день, але в межах визначеної суми
Дякую велике за відповідь🙏, по 100 грн не наїздюся в банк знімати.
Бо мені в моему тільки у відділенні сказали можна знімати 😰
 
якщо не в межах 2 мін зп, то по бажанню виконавця
А нових постанов від вс з цього приводу не було? І що робити у випадку якщо виконавець не хоче розблоковувати рахунок зп? Нести йому довідку про цільовий дохід?
 
Та то все добре ,але час ,який тягнеться ,а може в людини не має і на кусок хліба ,чи можливо це якось вирішити трішки швидше ?
через касу домовитись отримувати.

на кусок хліба нема - заява на 14 200
 
Через касу ,якщо виконавець визначив рахунок ,а до тих пір мабуть не один банк не погодиться
ти хочеш мабуть в 1-2 повідомленнях отримати відповідь за всі випадки
так не буває
Ну це ж все одно потрібно нести довідку з банку? Тип що він є цільовим?
що на нього капає зп
 
Дякую велике за відповідь🙏, по 100 грн не наїздюся в банк знімати.
Бо мені в моему тільки у відділенні сказали можна знімати 😰
А перевести зарплату в інший банк? В такий,щоб користуватись карткою ,а не знімати на відділенні
 
Исполнители блокируют счета, на которые приходят зарплаты и социальные выплаты. Для того, чтобы этого не было, для зарплат и социальных выплат нужно открывать в банке специальный(зарплатный, социальный) счет, на который будут приходить только специальные выплаты. В этом случае исполнитель не имеет право блокировать такие счета. Правда, многим наплевать.
От мені цікаво, коли виконавець моніторить рахунки боржника, він бачить, якщо якийсь рахунок має спеціальний статус(зарплатний чи соціальний)?
Бо, наприклад, було в мене з татом вик. впровадження по комуналці, мені заблочили усі картки, крім зарплатної Ощаду, яку не трогали(подали запит в бухгалтерію на відрахування 20%). У той же час батьку заблокували пенсійну картку, кажучи, що ми не змогли визначити її статус, але при тому не знімали наявних там коштів, тому що "це пенсія і ми не хочемо, щоб ви на нас подали в суд". Якось цікаво, і я зовсім не зрозумів, як воно працює.
 
От мені цікаво, коли виконавець моніторить рахунки боржника, він бачить, якщо якийсь рахунок має спеціальний статус(зарплатний чи соціальний)?
Бо, наприклад, було в мене з татом вик. впровадження по комуналці, мені заблочили усі картки, крім зарплатної Ощаду, яку не трогали(подали запит в бухгалтерію на відрахування 20%). У той же час батьку заблокували пенсійну картку, кажучи, що ми не змогли визначити її статус, але при тому не знімали наявних там коштів, тому що "це пенсія і ми не хочемо, щоб ви на нас подали в суд". Якось цікаво, і я зовсім не зрозумів, як воно працює.
Є перелік рахунків,які не можна блочить,але дії виконавців не завжди зрозумілі для здорового глузду....
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу