• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Я лудоман

OlezhonSiemens

Читач
Реєстрація
16 Лис 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
OlezhonSiemens не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Все почалося з того, що просто вирішив закинути тисячу гривень на автомати, було цікаво, не думав що затягне. В основному крутив такі автомати як банани, дєда, собаки, цукор. З тисячі в цукорі вибив джекпот 50000 тис.
Радості не було меж, зробив багато покупок речей, замовляв їжу два тижні підряд.

Звісно я захотів зіграти ще, половина попереднього виграшу повернулася назад і була успішно програна.
Я зрозумів що це не здрава тема і перестав грати.
Так тривало півроку. Півроку я тримався і не грав взагалі. Потім вирішив заради приколу поставити 500 і пограти автомати.
Програв і жадність дала про себе знати, я намагався відіграти їх. Так я просадив 120 тис грн своїх накопичень, що були на карті. Не знаю, напевно захотілося гострих
Ситуація наразі: мені 25, я маю борг по кредитці 7 тис грн,стараюся самостійно кинути грати і вважаю, порівняно з іншими ще не так багато програв, хоча бажано було зупинитися раніше.
 
Останнє редагування:
з'їздив до дівчини по виклику і провів з нею час.
👆 👇👆👇:rolleyes::oops:
Я не знаю як так сталося, адже в мене є все: гроші, кохана дівчина яка мене любить і турбується про мене і забезпечує, я проживаю в її квартирі, з мене ніяких грошей не просить адже вона багата жінка, в якої є все.
:facepalm::facepalm::facepalm:
 
Напиши заяву в КРАІЛ про самовиключення з гри на 3 роки. Якщо уже в голові думки про відіграш, то все - це кінцева.
 
Все почалося з того, що просто вирішив закинути тисячу гривень на автомати, було цікаво, не думав що затягне. В основному крутив такі автомати як банани, дєда, собаки, цукор. З тисячі в цукорі вибив джекпот 50000 тис.
Радості не було меж, зробив багато покупок речей, замовляв їжу два тижні підряд.

Звісно я захотів зіграти ще, половина попереднього виграшу повернулася назад і була успішно програна.
Я зрозумів що це не здрава тема і перестав грати.
Так тривало півроку. Півроку я тримався і не грав взагалі. Потім вирішив заради приколу поставити 500 і пограти автомати.
Програв і жадність дала про себе знати, я намагався відіграти їх. Так я просадив 120 тис грн своїх накопичень, що були на карті. Не знаю, напевно захотілося гострих
Ситуація наразі: мені 25, я маю борг по кредитці 7 тис грн,стараюся самостійно кинути грати і вважаю, порівняно з іншими ще не так багато програв, хоча бажано було зупинитися раніше.
Ну 7к грн - то такое, а с лудкой надо бороться.
 
Завжди дививувався ,що в людей в голові, які хочуть обіграти автомат. Ну ше ставки , хоть якійсь шанс є. Но автомат це ппц
 
Завжди дививувався ,що в людей в голові, які хочуть обіграти автомат. Ну ше ставки , хоть якійсь шанс є. Но автомат це ппц
його обіграти можна 2 рази зі 100)) Я коли перший раз крутнув ті слоти, як зараз пам'ятаю купив бонуску за 450 грн, а видала 67000 тисяч, і все в голові, як хтось перемикач переключив, що ось воно. А закінчилось це все боргами, як у всіх.
 
Назад
Угорі Унизу