• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Я військовий є кредити МФО. Списувати проценти не хочуть!

haval

Читач
Реєстрація
6 Жов 2022
Дописи
16
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
haval не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Є 2 кредити МФО, відправив їм заявку на списання процентів, справку форми 5 надав. Дзвонять кожен день, пішла просрочка по кредиту. Мілоан і Тенго. Що робити? Куда звернутись, вимагають справку форми 2, що це справка я не знаю, в частині не дають таку. Контрактник, зараз 24|7 на службі. Вони не йдуть на зустріч.
 
Они явно неадекватные... Или живут в каком-то параллельном мире...
Посмотрите эту тему, свяжитесь с Morfius , может чем сможет помочь
 
haval, напишіть у viber
 
Они явно неадекватные... Или живут в каком-то параллельном мире...
Посмотрите эту тему, свяжитесь с Morfius , может чем сможет помочь
Говорять, що якщо я не являюсь учасником АТО, то під списання проценті я не попадаю. Але мав кредит в Селфи кредит, отправив їм тільки посвідчення і паспорт, вони мені відразу списали проценти і дали закривати кредит по можливості
 
Говорять, що якщо я не являюсь учасником АТО, то під списання проценті я не попадаю. Але мав кредит в Селфи кредит, отправив їм тільки посвідчення і паспорт, вони мені відразу списали проценти і дали закривати кредит по можливості
Да пошли они к черту! Не им решать, попадаете Вы или нет. Ска, важные обоссумы какие.
 
Да пошли они к черту! Не им решать, попадаете Вы или нет. Ска, важные обоссумы какие.
куда можна звернутись? Для вирішення цієї проблеми, бо я вже втомився. Хочеться просто взяти і не проснутись
 
куда можна звернутись? Для вирішення цієї проблеми, бо я вже втомився. Хочеться просто взяти і не проснутись
Тут же Вам написали. Свяжитесь в Вайбере и, возможно, эти недоразумения отстанут.
 
Є 2 кредити МФО, відправив їм заявку на списання процентів, справку форми 5 надав. Дзвонять кожен день, пішла просрочка по кредиту. Мілоан і Тенго. Що робити? Куда звернутись, вимагають справку форми 2, що це справка я не знаю, в частині не дають таку. Контрактник, зараз 24|7 на службі. Вони не йдуть на зустріч.
В который раз жалею о том, что нельзя собрать всех звонилок мужского пола и отправить их пушечным мясом.
 
куда можна звернутись? Для вирішення цієї проблеми, бо я вже втомився. Хочеться просто взяти і не проснутись
Із-за кого? Не накручуйте себе і на час забудьте про них. Є речі важливіші зараз
 
куда можна звернутись? Для вирішення цієї проблеми, бо я вже втомився. Хочеться просто взяти і не проснутись
Ви військовий !!!!
І вам як нікому повинна бути відома ціна життя!
Почитайте форум.Трохи почнете по іншому мислити....
У вас 2 мфо ,в людей по 40 мфо і банки,і таких думок немає!
 
Ви військовий !!!!
І вам як нікому повинна бути відома ціна життя!
Почитайте форум.Трохи почнете по іншому мислити....
У вас 2 мфо ,в людей по 40 мфо і банки,і таких думок немає!
Я вас розумію, в ліз по бо не думав головою. Боюсь одного, що будуть звонити всім. І моя репутація піде на дно.
Тіло кредиту я готовий їм віддати. Але проценти не потягу
 
Я вас розумію, в ліз по бо не думав головою. Боюсь одного, що будуть звонити всім. І моя репутація піде на дно.
Тіло кредиту я готовий їм віддати. Але проценти не потягу
А зі всіма поговорити?Попередити.
У багатьох людей трапляється різне.....
Краще з важливими людьми поговорити,попередити про дзвінки і все....
Почитайте форум, як інші люди виходять з положення .А через певний час самі мфо будуть благати , щоб ви їм оплатити лише тіло.
 
Краще всіх попередити і зберегти свої кошти
Я дуже шкодую шо довгий час приховувала від всіх, робила нікому не потрібні пролонгаціі
Якшо ви розкажете рідним правду ну скажуть вони вам свою думку, неприємну для вас і все. Оплачувати всеодно вам, ви доросла людина
Але ви будете вільними від переживань що подзвонять рідним
А правда рано чи пізно вилазить
 
Я вас розумію, в ліз по бо не думав головою. Боюсь одного, що будуть звонити всім. І моя репутація піде на дно.
Тіло кредиту я готовий їм віддати. Але проценти не потягу
Они предложат вам тело, или тело + небольшой процент сверху. Но нужно запастись терпением. Стандартное решение проблемы с МФО, так сказать. Я так закрыл 17 штук. Поверьте, ничего серьезного в этом нет. Все будет хорошо
 
Они предложат вам тело, или тело + небольшой процент сверху. Но нужно запастись терпением. Стандартное решение проблемы с МФО, так сказать. Я так закрыл 17 штук. Поверьте, ничего серьезного в этом нет. Все будет хорошо
Дикую за підтримку!
 
Є 2 кредити МФО, відправив їм заявку на списання процентів, справку форми 5 надав. Дзвонять кожен день, пішла просрочка по кредиту. Мілоан і Тенго. Що робити? Куда звернутись, вимагають справку форми 2, що це справка я не знаю, в частині не дають таку. Контрактник, зараз 24|7 на службі. Вони не йдуть на зустріч.
тенго і мілоан найадекватніші стосовно дзвінків 3 особам, повірте!
брала кредити в них до війни і до війни були протермінування, ще до війни пропонували закрити за тіло кредиту (просрочка 2-3 місяці)
зараз їх закрила за тіло спокійно, тенго взагалі розбив на платежі.
з ними можна домовитись.
 
Назад
Угорі Унизу