• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як боротись с кредиторами фін ікс?

Капець

Читач
Реєстрація
5 Січ 2023
Дописи
3
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Капець не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У меня в фин иксе просрочка 4 платежа, сегодня позвониле начили угрожать, что приедет полиця с родителями в отделение, если я не хочу то оплатить в течение 3 часов что делать?
 
У меня в фин иксе просрочка 4 платежа, сегодня позвониле начили угрожать, что приедет полиця с родителями в отделение, если я не хочу то оплатить в течение 3 часов что делать?
Ніхто нікуди не приїде.
Вас лякають просто.
 
Так, вірю у це, але як щними боротися, во мені зробили типу рефінанас , мені залишалось там два платежа зробити у минулому кредиті, а потім позвонили , сказали що у них є вигідна пропозиція рефінанс, типу дадуть більше грошей, там тисяч 20000 , а коли це все зробили то видали 5000(хоча перший кредит на суму був 6000) а на руки я получив 700 грн , і + 6 платежів кожних дві неділі по 2000 грн
 
Так, вірю у це, але як щними боротися, во мені зробили типу рефінанас , мені залишалось там два платежа зробити у минулому кредиті, а потім позвонили , сказали що у них є вигідна пропозиція рефінанс, типу дадуть більше грошей, там тисяч 20000 , а коли це все зробили то видали 5000(хоча перший кредит на суму був 6000) а на руки я получив 700 грн , і + 6 платежів кожних дві неділі по 2000 грн
А вони можуть прийти додому з офісу ?
Офіс недалеко від дому
Десь км 3-4
 
У меня в фин иксе просрочка 4 платежа, сегодня позвониле начили угрожать, что приедет полиця с родителями в отделение, если я не хочу то оплатить в течение 3 часов что делать?
А ви їм:,,дуже добре....накатаю на вас заяву за вимагання.Чекаю,,...
На маразм такого типу,маразмом і треба відповідати.
,,Немає коштів.Звертайтесь в суд.І будемо вирішувати питання в судовому порядку,,
 
Назад
Угорі Унизу