• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як діє AlexCredit?

Протермінування вже 5 років.
Не чути було їх років 4.
На днях прислали смс зі знижкою і індивідуальними умовами))
Після п'яти років всеодно телефонують?Завжди задаюсь питанням:кредиты такого типу страхують взагалі?)
А внизу немає коду єдрпоу вторинного кредитора?
Якщо чесно я взагалі не розумію це убкі.Алекс був відкритий мною ще у 2021 році,а вчора дивилася то вказано 07.02.24.Продано не бачу кому.Ну таке.
 
Останнє редагування:
Після п'яти років всеодно телефонують?
Так. Хвилями... Деякі зникли безвісти... але є упороті безнадійні оптимісти які досі свято вірять в мою совість
Завжди задаюсь питанням:кредиты такого типу страхують взагалі?)
Деякі точно знаю що страхують. Деякі списують як безнадійні. Інші продають за копійки калікам.
 
Сегодня МФО предложило пролонгацию за три гривны пугали что с завтрашнего дня будет +600 гривен если не пролонгирую но стоит ли это делать?
 
Сегодня МФО предложило пролонгацию за три гривны пугали что с завтрашнего дня будет +600 гривен если не пролонгирую но стоит ли это делать?
Навіть 50 копійок пролонгації зіграють з вами "злую шутку"-якщо справа дійде до суду.Ні!!!Нічого не пролонгуйте,і зробіть так,щоб не було ніякої автопролонгації та списання із ваших рахунків.
Так. Хвилями... Деякі зникли безвісти... але є упороті безнадійні оптимісти які досі свято вірять в мою совість

Деякі точно знаю що страхують. Деякі списують як безнадійні. Інші продають за копійки калікам.
Мені щось не дуже везе із списаннями)))
 
Отримав від них кошти ще на початку літа 23 року, багато разів подовжував і в один момент (кінець вересня) перестав сплачувати. Спочатку дзвонили вимагали сплатити. Відсотки нараховують великі, але пропонують списання і сплату (тіло +60%). Казали що продадуть кредит в інші компанії, проте це я чув ще 2 місяці тому. За останні 2 місяці майже і не телефонують, не пишуть нічого. Що можна від них очікувати надалі?
Пройшло три роки,нарахували,з тіла 12000,запропонували закрити за тіло,вже закрила.
 
А мені ось цікаво. Денна процентна ставка вказана 1.39 базового періоду, 2.5 у спеціальному періоді. А по наданим розрахункам повинна становити 0.20 відсотка на день. Чи я щось не правильно розумію???
І ще один цікавий момент, кредит надано згідно договірну на 210 днів, а таблиця розрахунку лише на 1 місяць. Як вважаєте такий договір взагалі має якусь юридичну силу?
 

Вкладення

  • IMG_20240316_095926.jpg
    IMG_20240316_095926.jpg
    62.9 Кб · Перегляди: 25
  • Screenshot_2024-03-16-10-13-54-471_cn.wps.moffice_eng-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-16-10-13-54-471_cn.wps.moffice_eng-edit.jpg
    82.1 Кб · Перегляди: 25
Останнє редагування:
А по наданим розрахункам повинна становити 0.20 відсотка на день. Чи я щось не правильно розумію???
вони неправильно розрахували
по факту денна процентна ставка тут 2,34% (на строк 210 днів)
 
Останнє редагування:
вони неправильно розрахували
по факту денна процентна ставка тут 2,34% (на строк 210 днів)
Я про це і кажу, мало того що розрахували не вірно. Так ще і таблиця розрахунків "додаток 1" фактично на 30 дныв а не на 210
 
Я закрывала почти за тело разбили на 6 мес. В просрочке была с 2021 г
У меня тело 9000 сказали внесите 500 грн что бы активировать график,после этого компания вам пересчитывает задолженность останавливает начисление процентов и активирует реструктуризацию суммы 12000 на 10 месяцев)Но я не согласилась,попросила за тело ,они согласились,выслали гарантийку)Что б получить справку о закрытие нужно писать заявление от руки и им отправлять на елеуктронку)Сегодня оплатила,отправила,буду ждать справку🤞
 
Вони вам самі написали чи як?ви одним платежем закрили чи розбили на декілька?
Самі надіслали смс, я їм написала на пошту електронну,щоб надали реквізити,а взагалі можна через айбокс, тільки квітанцію їм надіслати, оплата миттєво і закрили.
Самі надіслали смс, я їм написала на пошту електронну,щоб надали реквізити,а взагалі можна через айбокс, тільки квітанцію їм надіслати, оплата миттєво і закрили.Одним платежем,але і були пропозиції частинами.
 
Самі надіслали смс, я їм написала на пошту електронну,щоб надали реквізити,а взагалі можна через айбокс, тільки квітанцію їм надіслати, оплата миттєво і закрили.
Дякую)Закрила вчьора,перезвонили відразу сказали що сума зайшла і на протязі 5 днів відправлять справку і видалять з убкі
 
Отримав від них кошти ще на початку літа 23 року, багато разів подовжував і в один момент (кінець вересня) перестав сплачувати. Спочатку дзвонили вимагали сплатити. Відсотки нараховують великі, але пропонують списання і сплату (тіло +60%). Казали що продадуть кредит в інші компанії, проте це я чув ще 2 місяці тому. За останні 2 місяці майже і не телефонують, не пишуть нічого. Що можна від них очікувати надалі?
Привіт. Протермінування 203 дні. Сума 1000. Зняли з картки 700,сьогодні смс:сплатіть 312 грн і закриємо. Ппогодилась. Успіхів Вам.
 
Привіт. Протермінування 203 дні. Сума 1000. Зняли з картки 700,сьогодні смс:сплатіть 312 грн і закриємо. Ппогодилась. Успіхів Вам.
а чего карточку не поменяли? просто у меня тоже пытались, но карта уже другая 😅
 
У меня все шараги кроме битов пытались списывать деньги с карты но ее поменял уже к тому времени )
 
Назад
Угорі Унизу