• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як оподатковуються відсотки за користування кредитними коштами

  • Автор теми Adios
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 321

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,197
Реакції
15,398
Бали
3,765
UAH
394.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Стало цікаво, як мають оподатковуватися і чи оподатковуються по факту відсотки за користування кредитними коштами, а також неустойка. Іншими словами - чи є ці кошти доходом (прибутком) для фінансових компаній і як вони мають сплачувати податки на ці кошти.
От наприклад, фін.компанія по автосписанню десять разів украла з рахунку позичальника деяку суму, з часом сума боргу не лише не зменшилася, а й виросла. Компанія видала кредит, нарахувала відсотки, списала деяку суму, очевидно що заробила на цьому, а людина ще й винна. Незрозуміло, як ці украдені кошти мають по закону відображатися компанією для податкової, чи сплачує компанія податки на ці кошти, чи має сплачувати їх взагалі.
 
Питання цікаве,але з розряду риторичних
 
але з розряду риторичних
:D :Dможливо... ще спробую податкову позадовбувати, але пока толком не знаю як підступитись до проблеми. може якісь думки будуть..
так то фін моніторинг звичайних людей дрючить за ті копійки. а тут же явно не разові перекази. непонятно куди
 
тре у калхознікав калєхтарав запитати, коли будуть цікавитись знову, чому не можу сплатити мільярди бачєй за їх забаганки
:D :Dможливо... ще спробую податкову позадовбувати, але пока толком не знаю як підступитись до проблеми. може якісь думки будуть..
так то фін моніторинг звичайних людей дрючить за ті копійки. а тут же явно не разові перекази. непонятно куди
в країні онь слоти крутять та виграють, ага) ця реклама по телебаченню іде, на всякі євоші та іншу дічь. тому ми істини не дізнаємось, це не тільки цивільні відносини очні)
тако бери гроші по тєлєку кажуть
а потім онь смски "ця ІСТОТА ніщеброд, ось її телефон, вона не має грошей віддати свої кредитні зобов'язання, давайте їй плюнемо всі в писок і кинемо пару копійок цьому бомжу хаха"
таке не регулюється просто на законодавчому рівні належним чином
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу