• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

CashPoint Як поводять себе під час

Ну не знаю . Могут послать красиво.
А лучше ,чтоб просто была пугалка
Якщо вас це турбує - вихід один: поговорити з керівництвом і пояснити що маєте спірні питання щодо кредитів і можливі дзвінки від рукож0пих.
І не біжіть попереду потяга.
 
Вчора закрив їх за тіло.Просрочка була з кінця січня. Як поводять себе не знаю, бо з ними жодного разу не спілкувався. Та і взагалі нема про що з цими МФО спілкуватися перші 2-3 місяці. Зазвичай я спілкуюся вже з конторами, коли починають пропонувати нормальні умови. А це як раз відбувається через 2-3 місяці, так мені сказав один менеджер однієї із контор.
Гарантійку надавали?
Мені пропонують за тіло, але на відріз відмовляються надавати гарантійку
 
Гарантійку надавали?
Мені пропонують за тіло, але на відріз відмовляються надавати гарантійку
Надо задать себе вопрос: "почему?". И вариантов немного)
Либо кинут, либо очкуют. Но второй вариант так себе. Чего им бояться?)
 
Надо задать себе вопрос: "почему?". И вариантов немного)
Либо кинут, либо очкуют. Но второй вариант так себе. Чего им бояться?)
Дзвонив на гарячу лінію, то сказали за гарантійкою звертататися на почту, написав на почту, а вони мовчать.
Через 2 дні написала якась Аліна про те що погодили закриття за тіло (я і до цього це знав), але вона вже пише що вони гарантійку не надають, так як це онлайн кредит, сказала що нададуть довідку про закриття, але без гарантійного листа.
Якось немає бажання платити без гарантійнго
 
Дзвонив на гарячу лінію, то сказали за гарантійкою звертататися на почту, написав на почту, а вони мовчать.
Через 2 дні написала якась Аліна про те що погодили закриття за тіло (я і до цього це знав), але вона вже пише що вони гарантійку не надають, так як це онлайн кредит, сказала що нададуть довідку про закриття, але без гарантійного листа.
Якось немає бажання платити без гарантійнго
Кинут скорее всего. Много случаев было, что без гарантийного письма после оплаты были проблемы.
 
А куди вам пропозиція прийшла закрити їх за тіло?
На телефон смс, потім підтвердив оператор на гарячій лінії, але ому офф почта невідповідає, тільки у вайьер пишуть, дивно це все так як в вайбері не докажеш що це був саме представник компанії, а смс видалити легко.
 
Назад
Угорі Унизу