• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як у кого зараз з маніфою?

Прислали пропозицію закрити за тіло. На даний момент всієї суми не має. Хто підкаже, можливо хтось при закритті домовлявся на оплату кількома частинами? І чи будуть ще пропонувати такі умови, чи продадуть одразу?
Скільки прострочка у Вас?
 
Смс. 12тис. зараз немаю, щоб віддати їм, тому і спілкуватися немає сенсу. Хотів в людей спитати, чи вони можуть розбити на декілька платежів
Просто враження складається, що всі кантори домовилися і одночасно присилають пропозиції закрити за тіло. А всіх одночасно не вийде
 
Смс. 12тис. зараз немаю, щоб віддати їм, тому і спілкуватися немає сенсу. Хотів в людей спитати, чи вони можуть розбити на декілька платежів
Просто враження складається, що всі кантори домовилися і одночасно присилають пропозиції закрити за тіло. А всіх одночасно не вийде
Зрозуміло. Що ж буду і я чекати за тіло пропозицію.
 
Сьогодні Money4you продзвонило всіх родичів, а батькам ще й відправили смс з інформацією про суму мого боргу і щоб я негайно з ними звʼязвся.
 
Стабильно-никак. Они меня пока не трогают, я-их
 
Сьогодні хотіли глянути мою кредитну історію, у них нічого не вийшло, потім прислали лист що треба платити все з відсотками, з 5 к тіло, хочу майже 12к., багато хочуть, будуть далі думати, що їм робити
 
Подскажите, на какой день +- после просрочки начинают обзвон 3 лиц?
 
Подскажите, на какой день +- после просрочки начинают обзвон 3 лиц?
Да тут как повезет. Могут и в первый день позвонить. Нет никаких гарантий. Могут не трогать вообще , могут через неделю или пару месяцев
 
Назад
Угорі Унизу