• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як зараз себе поводить Microcash?

А по месту жительства листы шлют? Мне смс пришла "ВИ ІГНОРУЄТЕ НАШІ СПОСОБИ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З ВАМИ,ВИМУШЕНІ ДУБЛЮВАТИ ЛИСТИ НА АДРЕСУ ПРОЖИВАННЯ.Зв'язок 0503449911,вайбер0990478876тг,сигнал 0990551974"
Особисто мені від них по місцю проживання нічого не приходило. Просрочка 2 роки.
Але, скажу чесно, що і такого повідомлення мені не приходило. ) А я ігнорувальник ще той!.. )
 
А как они находят второй номер телефона? Через банковскую карту? Или через вайбер привязанный к емейл?
Особисто мені від них по місцю проживання нічого не приходило. Просрочка 2 роки.
Але, скажу чесно, що і такого повідомлення мені не приходило. ) А я ігнорувальник ще той!.. )
Они и звонят редко, наверное ждут, чтобы клиенты сами связывались с ними во время просрочки.
 
А как они находят второй номер телефона? Через банковскую карту? Или через вайбер привязанный к емейл?

Они и звонят редко, наверное ждут, чтобы клиенты сами связывались с ними во время просрочки.
мені написали в вайбер, тільки коли була смс від них вже за закриття за тіло. що писали на пошту, взагалі, хз, бо до тої пошти нема доступу)
закрив, бо були швидші за деяких
 
Скажіть будь ласка як ви з ними домовлялись,і скільки протермінування?
Більше року було протермінування. Дуже тугі. За тіло ніяк не хотіли. Один раз домовився з ними за 9000 (тіло 6000),але не зміг оплатити. Знову були гнівні листи. А в цьому місяці домовився за 8000 і закрив вже їх. Можна торгуватися з ними і поступово просувати свої умови. Думаю, що можна і за тіло було закрити з часом, але вже не хотів возитися з ними.
 
Більше року було протермінування. Дуже тугі. За тіло ніяк не хотіли. Один раз домовився з ними за 9000 (тіло 6000),але не зміг оплатити. Знову були гнівні листи. А в цьому місяці домовився за 8000 і закрив вже їх. Можна торгуватися з ними і поступово просувати свої умови. Думаю, що можна і за тіло було закрити з часом, але вже не хотів возитися з ними.
Точно шо тугі. Цілий рік , я в шоці
 
Точно шо тугі. Цілий рік , я в шоці
І більш за все бісило, що вони кожного разу хотіли різну суму. На День Незалежності була акція від них за 9600 закрити. Коли я вже пропонував цю суму згодом, то вони вже хотіли більше. І так весь час.
 
Они и звонят редко, наверное ждут, чтобы клиенты сами связывались с ними во время просрочки.
Ну, робот від них ще донедавна дзвонив доволі часто. Практично щодня.
А на електронку стабільно 2 роки пишуть щодня. ) 💪
 
Щось новеньке!)) Таке ось смс((

Не потрібно розраховувати на те, що Ваш борг буде просто списаний. Фінансова установа здійснює заходи по стягненню заборгованості щодо кожного клієнта - це не тільки внутрішні правила кредитора, але і вимоги контролюючих органів, які періодично перевіряють компанію на предмет повноти заходів щодо стягнення боргів!
Виходьте на зв'язок! Сьогодні це ще ситуація що вирішується, але вже завтра вона може вирости в серйозну матеріальну проблему!
Ото отаке щодня,в один і той же час на електронну пошту приходе))
І кожен день ще вирішується,а от завтра))
А завтра знову сьогодні))🤣
 
Могут ли они смски соать не представившись? На другой номер телефона пришла СМС отправитель "CREDIT" ,"ИМЯ ФАМИЛИЯ ТЕРМІНОВО СПЛАТІТЬ БОРГ"
 
Не пригадую у них такого.
Та і вони більше на електронку написують.
После длительной просрочки они слали смски и на другой номер и даже на рабочий.
Может это еще клон FCrefit
А насколько у них склонность звонить и писать третьим лицам?
Или тут зависит от того открыты или закрыты соцсети?(в договоре у них написано, что могут через соцсети находить окружение)
 
После длительной просрочки они слали смски и на другой номер и даже на рабочий.
Может это еще клон FCrefit
А насколько у них склонность звонить и писать третьим лицам?
Или тут зависит от того открыты или закрыты соцсети?(в договоре у них написано, что могут через соцсети находить окружение)
Прострочка 2 роки. У мене до недавнього часу було два номери, то на другий номер не було від них повідомлень.
Смски на другий номер любили надсилати Інвеструми (конкретно у мене -- zecredit). Типу: "Хей... псст!.. 🤫 А у Пиріжечка заборгованість за кредитом... :secret:"
Ябеднічали типу. :попкорн: Мені ж про мене. )
 
Було 3 дні протермінування. Тіло 3200 + майже 2 тис відсотки. Надіслала звернення на електронну пошту. Відповіли, що для закриття кредиту за тіло потрібно внести одним платежем. Погодилась і попросила гарантійний лист. Питання вирішено.
 
Назад
Угорі Унизу