• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як знайти інформацію по судам? В який суд МФО подає позов?

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Зазвичай суди морозяться з ел.доками, але якщо і за фізичною не можуть відправити - це сюр))
Заява в ЕС нічого не дала. Телефонувала в суд -- мені сказали "ми не скануємо". :кофе: "Приходьте самі". :beee: )
І ще сказали, що надсилати копію позовної заяви з додатками -- обов'язок позивача, а не суду.
 
Заява в ЕС нічого не дала. Телефонувала в суд -- мені сказали "ми не скануємо". :кофе: "Приходьте самі". :beee: )
І ще сказали, що надсилати копію позовної заяви з додатками -- обов'язок позивача, а не суду.
Ноу комент.

1705235060609.png
 
Доброї ночі. Я тут начиталася на форумі про суди з МФО....поясніть, будь ласка, я маю місце реєстрації одне, проживаю в іншому місці. Як в судовій владі перевірити себе в даній ситуації? Куди ці МФО подають в суд? Вони ж в Києві, Дніпрі...захвилювалася знову.
От чого Ви розхвилювались?)))) Форум читайте, звісно, але ж не треба щось накручувати собі, допоки нічого не сталось)))) В нас з Вами ще й місяця протермінування немає, про які суди мова???)))) Ви ж, наскільки пам'ятаю, полюбляєте коньячок, от бахніть там грамм сто і заспокойтесь)))) Будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження)))
 
Треба буде їздити туди.... Зараз онлайн це роблять юристи, тобто з судом можна дистанційно працювати?
Первым делом в ЕС подайте заяву, чтобы отправляли позов, материалы по делу, копии ухвал и решений по адресу вашего проживания. И тогда все подаете через ПО, по месту проживания
 
і не треба. потом задовбаєтесь доводити що не отримали в ес
Заява в ЕС нічого не дала. Телефонувала в суд -- мені сказали "ми не скануємо". :кофе: "Приходьте самі". :beee: )
І ще сказали, що надсилати копію позовної заяви з додатками -- обов'язок позивача, а не суду.
скаргу направити на керівника апарату суду, на голову суду, на голову дса, обгрунтувавши, що не виконуються вимоги статті 14, статті 43 ЦПК України, п.115 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи
Заява в ЕС нічого не дала. Телефонувала в суд -- мені сказали "ми не скануємо". :кофе: "Приходьте самі". :beee: )
І ще сказали, що надсилати копію позовної заяви з додатками -- обов'язок позивача, а не суду.
115. У разі надходження заяви учасника справи про ознайомлення з матеріалами справи чи окремими документами в електронному вигляді через систему Електронний суд, суд, який отримав таку заяву, забезпечує сканування відповідних матеріалів справи у паперовій формі, що перебуває в такому суді, та долучення їх до матеріалів електронної судової справи.
У разі відсутності відповідного клопотання учасника справи суд забезпечує сканування матеріалів справи в паперовій формі та долучення їх до матеріалів електронної судової справ
 
Останнє редагування:
Переглянути вкладення 143188

В чому проблема?
Витребовував особисто в суда. Причім навіть не в електронному вигляді а як має бути для фізичної особи - в паперовому на адресу реєстрації.
Підняли sраку і прислали.
Треба вчитись користуватись своїми правами.
Витребувала, кажуть, що відправили.. всі питання до укрпошти, кажуть.
 
скаргу направити на керівника апарату суду, на голову суду, на голову дса, обгрунтувавши, що не виконуються вимоги статті 14, статті 43 ЦПК України, п.115 Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи
А цей сАмий... :ups: я перепрошую за таке запитання... ) на рішення суду по моїй справі це ніяк не вплине?.. )
 
Витребувала, кажуть, що відправили.. всі питання до укрпошти, кажуть.
Коли я все ж "прийшла сама", щоб зробити фотокопії, то мені сказали, що відправляли, що "зайдіть на пошту, запитайте, може в них там лежить". :попкорн:
 
А цей сАмий... :ups: я перепрошую за таке запитання... ) на рішення суду по моїй справі це ніяк не вплине?.. )
не повинно. це ж не ваші вибрики, а вимоги нормативки
якщо боїтесь, що вплине, можете не писати
 
Не дивує, в мене місяць йшли.
І це в межах міста а не України))
Мої десь поряд, пливуть тим же самим кораблем по калюжам через Європу)
Коли я все ж "прийшла сама", щоб зробити фотокопії, то мені сказали, що відправляли, що "зайдіть на пошту, запитайте, може в них там лежить". :попкорн:
Не надали документи?
 
Не надали документи?
Та чому ж... надали, я зробила фотокопії.
На пошту не ходила. Але ні ухвала, ні позовна заява так і не прийшли. Декілька повісток дійшли. І то... до прикладу -- повістка на 18.12, а на моє відділення надійшла 20.12 🤔
 
Хвилююсь, то є. Тому підчитувала що і як. Згодна, що проблеми треба вирішувати по мірі їх появи.
 
Хвилююсь, то є. Тому підчитувала що і як. Згодна, що проблеми треба вирішувати по мірі їх появи.
То добре,що ідете на випередження. Якщо буде позов,то маєте 15 днів на відзив. І буде дуже добре,що Ви на момент можливого суду знатимете як проходить така процедура.
 
То добре,що ідете на випередження. Якщо буде позов,то маєте 15 днів на відзив. І буде дуже добре,що Ви на момент можливого суду знатимете як проходить така процедура.
Завтра останнє МФО виходить в протермінування. Єгроші. Це про них теж читала. Через додаток брала, там знижка була(я на той час не думала, що опинюсь в протермінуванні). На підтвердження додатку його запитів натискала "відхилити і більше не запитувати". Читала, що вони самі "не хороші" в поведінці. До речі, я тримаю стратегію: не спілкуюсь, лише дивлюся пошту і смс на інформацію, що кидають. Подивимось, як поведуться у мене ці сумнозвісні єгроші
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу