• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які банки не підключені до АСВП?

  • Автор теми Dyadjko
  • Дата початку
  • Відповіді 74
  • Перегляди 11K
У мене картки Sense Bank не заблокували, (моно і приват ) заарештовані
 
Перевірено мною. При зупиненому вп монобанк заблокував нову карту. В Пумбі новий рахунок відкрила без проблем. Карту Пумбу не блокували
 
У мене картки Sense Bank не заблокували, (моно і приват ) заарештовані
В мене карту сенс теж наче не заблокували, поки я туди 3 тисячі не поклала, і зразу смс що рахунки ваші заблоковані. Від арешту карти Приват і Сенс пройшов тиждень. Так що все буду заблоковано з часом.
 
В мене карту сенс теж наче не заблокували, поки я туди 3 тисячі не поклала, і зразу смс що рахунки ваші заблоковані. Від арешту карти Приват і Сенс пройшов тиждень. Так що все буду заблоковано з часом.
Ну Приват заблокував місяць тому, а Сенс досі ні (на одну картку в Сенсі мені гроші ВПО приходять, а на другу перекази з карткових рахунків)
 
Раніше думав, що укрсиб не блокує. але ,на жаль, спростовую дане тлумачення
 
Креди Агриколь (Crédit Agricole) АБанк и ПУМБ не блокирует! Месяц уже после блокировки основных типа моно и привата держаться
 
А де подивитися, які запити і на які банки робив виконавець запит?
В АСВП ,через доступ сторін (треба ідентіфікатор). Там буде постанова про арешт рахунків і супровідний лист.
 
Підкажіть будь ласка, Акорд банк теж блокує картки?
 
А-Банк вчора, 12.02.2024 наклав арешт. Суркіс - плохий
Мій колишній чоловік користується А-банк карткою, до війни не блокували і зараз не заблокована. Хоча в його борг за аліменти більше 200.000грн + штрафи ПДР + Борги в б
 
був не сплаченний админ штраф , гос исполнитель наклал арест в привате и монобанке , при этом приложение монобанка дало сообщение что исполнитель проверяет счета , через две недели счета были заблокированны в этих двух банках , имею еще 6 банков там все нормально было
В мене карту сенс теж наче не заблокували, поки я туди 3 тисячі не поклала, і зразу смс що рахунки ваші заблоковані. Від арешту карти Приват і Сенс пройшов тиждень. Так що все буду заблоковано з часом.
а в мене на монобанке и привате почти всегда пусто , но их заблокировали
 
виконавче провадження повернено стягувачу, але рахункі в моно і приваті заблоковані, а-банк не блокє 2-3 роки користуюсь, якщо відкрию рахунок у якому іншому банку його заблокують?
 
виконавче провадження повернено стягувачу, але рахункі в моно і приваті заблоковані, а-банк не блокє 2-3 роки користуюсь, якщо відкрию рахунок у якому іншому банку його заблокують?
Они и не должны разблокироваться. В новом банке не заблокируют, если других ВП нет.
 
Назад
Угорі Унизу