• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Який гарний день. МістерКеш і сслоун НБУ позбавив ліцензії

Dasha_Papalutsa

Читач
Реєстрація
24 Лют 2023
Дописи
6
Реакції
11
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Dasha_Papalutsa не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Національний банк України застосував до ТОВ “МІСТЕР КЕШ” (ЄДРПОУ 42987483) та ТОВ “СС ЛОУН” (ЄДРПОУ 40071779) заходи впливу у вигляді відкликання (анулювання) ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг, а саме на провадження діяльності з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту
 
Просто я не розумію цьому СС Лоун вже другий раз позбавили ліцензію. Якщо дадуть в 3 раз то я буду не дуже здивована.
 
Mr.Titty Twister, так тем лучше! Когда фінфорс позвонит скажите ему чтобы в следующий яйца по 17 гривен покупал, а не персональные данные граждан Украины.
 
Mr.Titty Twister, так тем лучше! Когда фінфорс позвонит скажите ему чтобы в следующий яйца по 17 гривен покупал, а не персональные данные граждан Украины.
По гарантийке начал оплаты делать.Вот и интересно забивать болт или нет.Как по мне то они там сидят в соседних кабинетах так как они выкупают долги только у них
 
Відступлять кредитний портфель - і уся справа.
Від зміни місць доданків сума не змінюється.
 
У мене сьогодні в CCloan i Містер Кеш якраз день пролонгації. А через те, що скасували ліцензію, пролонгація більше недоступна і вони дзвонять і кажуть погасити повністю.
Я внесла обов'язкові платежі за 1 день, але ж кредити не пролонгувались.
І що тепер? Завтра буде просрочка і мільйон дзвінків всім підряд?
 
Назад
Угорі Унизу