• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Якщо прострочка по кредиту більше двох років, що пропонують МФО?

І що виконавча ніразу до вас не навідувалася?
Думаєте, то так легко можна навідатися? То ж не смс писати! Як ви собі то уявляєте? Ну от хтось прийшов, подзвонив і йому не відчинили двері. Шо робити?
Але добре, нехай відчинили, та не пустили...
То і в мирний час було чимось дивним. А зараз... Вони ж не дурні;)
 
Думаєте, то так легко можна навідатися? То ж не смс писати! Як ви собі то уявляєте? Ну от хтось прийшов, подзвонив і йому не відчинили двері. Шо робити?
Але добре, нехай відчинили, та не пустили...
То і в мирний час було чимось дивним. А зараз... Вони ж не дурні;)
Просто
Просто цікаво ,чи можуть,я проживала з батьками,зараз за кордоном
 
Думаєте, то так легко можна навідатися? То ж не смс писати! Як ви собі то уявляєте? Ну от хтось прийшов, подзвонив і йому не відчинили двері. Шо робити?
Але добре, нехай відчинили, та не пустили...
То і в мирний час було чимось дивним. А зараз... Вони ж не дурні;)
Погоджуюсь. Деякі ВП в ДІЇ побачила, навіть документи не прислали. Все що можуть з зарплати відсоток вираховувати.
 
До вас, за кордон не приїдуть. А батьки за вас не відповідають. Куди ж їм їхати? ;)
Рік про них не думала,а тут щось знову нахлинуло,включила телефон старий,а там жесть.Як згадаю як я в таке вляпалась, стільки нервів,от я ніяк не можу зрозуміти ,чому подали в суд,навіть громада моя їм написала,що я з сім'єю за кордоном,на що вони сподіваються,жодного рухомого та нерухомого
 
Рік про них не думала,а тут щось знову нахлинуло,включила телефон старий,а там жесть.Як згадаю як я в таке вляпалась, стільки нервів,от я ніяк не можу зрозуміти ,чому подали в суд,навіть громада моя їм написала,що я з сім'єю за кордоном,на що вони сподіваються,жодного рухомого та нерухомого
От тут я не погоджусь з вами. Це ж не назавжди. От коли отримаєте спадщину, або якісь прибуток на українські картки, коли закінчиться війна, от тоді вони прийдуть за своїми виграними грошиками.
зараз. Нема куди гроші дівати. Краще вип'ю за їх здоров'я
У нас це можна зробиті вже з 10:00 до 21:00 :mosking:
 
не можуть поки що
з зп ні, проте з карти ...
В курсі. В супермаркеті працюю)))
:mosking: ?

712661.jpg
 
У Кого є просрочки більше року два у декількох МФО або більше, як ви живете, що вам пропонують звонілки? Що думаєте робити і тд.
У мене 28 МФО 2роки прострочок. Шлють листи іноді дзвонять. Було 2 ВП з яких одне закрито по причині не платоспроможності і відсутності майна.
Цікаво, в мене більше 2 років 19 шараг, ні однієї не закрила і навіть не думаю,все що знаю телефонують іноді моєму чоловіку і на мій робочий, і то тільки роботи, за інших я не знаю і мені якось навіть не цікаво, по документам майна немає, картки всі закриті, ні де не працевлаштована офіційно, ФОП закритий ще задовго до боргів в помийках, цікаво що можна зробити після 3 років просрочки? Надалі ігнорувати чи закривають за строком давності?
 
Надалі ігнорувати чи закривають за строком давності?
Почитайте в темах у юристів.
Не так давно Меркато викладав свою перемогу в суді, де фігурував термін давності. Він виграв суд.
 
Назад
Угорі Унизу