• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є-гроші почали погрожувати та присилати пopнoграфічні колажі

Не вірю вам , якщо і правда то всеодно , хоч на заборі напишіть, методи не діють такі особисто на мене, від них кошти не падають з неба.
 
Не віриться, подумала ви з цієї шараги, який номер написав , куди , що саме.
38063112302 писали на вайбер,скинули коллаж і написали,що якщо не заплачу,то будуть ставити раком усіх рідних та сусідів....цілий рік не чіпали,а тут таке,дуже переживаю тепер. Хотя до цього дзвонив робот і казав що продали кредитпроминвест
На колажі лисий з браззерс?
На колажі я та мої друзі
 
38063112302 писали на вайбер,скинули коллаж і написали,що якщо не заплачу,то будуть ставити раком усіх рідних та сусідів....цілий рік не чіпали,а тут таке,дуже переживаю тепер. Хотя до цього дзвонив робот і казав що продали кредитпроминвест

На колажі я та мої друзі
А пopнo де?)))
 
Напишіть що у вас є декілька мфо і ви не розумієте яке, попросіть віжправити реквізити або ще щось, щоб в переписці вони хоч трохи засвітились. А потім в поліцію, кіберполіцію і нбу. Ще може подруга написати, наариклад, в поліцію також, що боїться що колажі з нею з'являться
 
Напишіть що у вас є декілька мфо і ви не розумієте яке, попросіть віжправити реквізити або ще щось, щоб в переписці вони хоч трохи засвітились. А потім в поліцію, кіберполіцію і нбу. Ще може подруга написати, наариклад, в поліцію також, що боїться що колажі з нею з'являться
Я просила надіслати реквізити оплати або назвати суму боргу,мені відповіли ЦЕ НЕ СТОЛЬ ВАЖНО,а потім в другому смс що це компанія яка викупила борг,а до цього мені звонив кредитпроминвест робот,що вони ВИКУПИЛИ БОРГ,це означає що він спалився чи ні?
 
Моя порада видалити вайбер , змінити номер , або відключати сім карту вдень , вночі вмикати на папу хвилин дивитися які смс приходять з пропозиціями. Я коли таке зробила перестали, тому що немає на кого тиснути, не буде з вами зв'язку не буде кого шантажувати і ще важливо напишіть скарги на цей номер, я на такі номери писала початок такий же 063112 ...їх багато. Може це не доказ що це вони але скарги людей на одних і тих же
 
Сьогодні почалися погрози и коллажі,але поки на мій номер
Мне как то пытались угрожать таким:) сказала, что они рукожопы и нормальный калаж даже сделать не могут:) не выдержала :))) потом в блок да и все:) можно сразу в блок. Отправляли кому или нет - не знаю. Никто не говорил. Реально пофиг. Вот вам не пофиг?) Какие то ид*оты че там лепят ... забейте. Разозлии вы, например, коллегу на работе. Он сел, наваял коллаж, по всем разослал... или на двери офиса повесли.. ну вот кому должно быть стыдно?) Вам или ему?
Воспринимайте это как хулиганство, каким оно и является. Если получится их заставить в том же чате сказать, кого они представляют тогда скрины и жалобы везде слать... а так... ну у какого то сумасшедшего обострение...
 
Мне как то пытались угрожать таким:) сказала, что они рукожопы и нормальный калаж даже сделать не могут:) не выдержала :))) потом в блок да и все:) можно сразу в блок. Отправляли кому или нет - не знаю. Никто не говорил. Реально пофиг. Вот вам не пофиг?) Какие то ид*оты че там лепят ... забейте. Разозлии вы, например, коллегу на работе. Он сел, наваял коллаж, по всем разослал... или на двери офиса повесли.. ну вот кому должно быть стыдно?) Вам или ему?
Воспринимайте это как хулиганство, каким оно и является. Если получится их заставить в том же чате сказать, кого они представляют тогда скрины и жалобы везде слать... а так... ну у какого то сумасшедшего обострение...
Я хочу их закрыть,но за тело. Никто на уступки целый год не идёт с 4х тыс хотят 16
 
Я хочу их закрыть,но за тело. Никто на уступки целый год не идёт с 4х тыс хотят 16
Ну так пусть хотят дальше ... логично же?. мне вот премиум актив предложили месяца 3 назад за тело, да ещё и на платежи разбили. Уже почти закрыла их. На нормальных условиях я обычно закрываю. А чего б нет?
Но вы же вроде тему создавали не о 'закрыть / не закрвть', а о том, что жопорукие кривоножки че то там о коллаже вякали:) я Вам о том и отвечала
 
Ну так пусть хотят дальше ... логично же?. мне вот премиум актив предложили месяца 3 назад за тело, да ещё и на платежи разбили. Уже почти закрыла их. На нормальных условиях я обычно закрываю. А чего б нет?
Но вы же вроде тему создавали не о 'закрыть / не закрвть', а о том, что жопорукие кривоножки че то там о коллаже вякали:) я Вам о том и отвечала
Сегодня опять звонили с 063,но телефон блочит.
 
Есть дискомфорт,психологический (
Единственный дискомфорт - это батарея, которую лишние звонки садят чуть быстрее :)) все остальное фантазии :) пора менять свое отношение и не позволять нервы дёргать. Сейчас реально столько вещей, которые объективно нервируют, что ещё на фантазии распаляться - оч расточительно
 
Назад
Угорі Унизу