• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Є гроші. Протерміновання 9 днів.

Анастасія1997

Форумчанин
Реєстрація
29 Чер 2021
Дописи
30
Реакції
5
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Анастасія1997 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Словом, годувала пролонгаціями, десь тричі. Сьогодні 9 день прострочки, зараз, щоб закрити треба сплатити 13 тисяч. З одного боку, гроші сьогодні будуть і заплатити можу. А з іншого, я вже 25 заплатила пролонгаціями. Вчора прийшла смс, що будуть телефонувати рідним. Начиталась тут, що дуже кошмарять. Тож, питання, з якого дня зазвичай починається терор? Чи все індивідуально? Шкода грошей, а з іншого боку шкода нервів рідних. Дякую за відповідь.
 
Словом, годувала пролонгаціями, десь тричі. Сьогодні 9 день прострочки, зараз, щоб закрити треба сплатити 13 тисяч. З одного боку, гроші сьогодні будуть і заплатити можу. А з іншого, я вже 25 заплатила пролонгаціями. Вчора прийшла смс, що будуть телефонувати рідним. Начиталась тут, що дуже кошмарять. Тож, питання, з якого дня зазвичай починається терор? Чи все індивідуально? Шкода грошей, а з іншого боку шкода нервів рідних. Дякую за відповідь.
А сколько тело?
 
Тіло 10 було. Спочатку заплатила пролонгаціюв 17 тисяч, потім в 8. Тепер лишилось 13 всьог
 
Тіло 10 було. Спочатку заплатила пролонгаціюв 17 тисяч, потім в 8. Тепер лишилось 13 всьог
Блин, 25к....вы им 2 тела вернули...приберегите деньги. Ждите тело. Или вообще, даже меньше. У меня в майкредит переплата в 2 тела. Я даже и не думаю их закрывать. Может за грн 100 максимум.
 
Та ви золотий клієнт ))
Ага) взяла по дурощі цей кредит, боялась, що зп не буде, а потім через 2 тижні все налагодились і заробітки почались як перед війною. Розумію, що я уже давно усе закрила, але лонгувала, бо не хочу цих погроз рідним. Сьогодні нарешті закрию
 
Словом, годувала пролонгаціями, десь тричі. Сьогодні 9 день прострочки, зараз, щоб закрити треба сплатити 13 тисяч. З одного боку, гроші сьогодні будуть і заплатити можу. А з іншого, я вже 25 заплатила пролонгаціями. Вчора прийшла смс, що будуть телефонувати рідним. Начиталась тут, що дуже кошмарять. Тож, питання, з якого дня зазвичай починається терор? Чи все індивідуально? Шкода грошей, а з іншого боку шкода нервів рідних. Дякую за відповідь.
Дуже багато ви їм заплатили. І ще плануєте 13 тис віддатти…
Так і ви на форумі з 2021 року. Навіщо вибрали найдурніше мфо, щоб взяти той кредит ?
 
Назад
Угорі Унизу