• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ЄАПБ, суд повністю відмовив у задоволенні позову

Yuristo2020

Юрист
Юрист
Реєстрація
3 Чер 2020
Дописи
1,312
Реакції
3,050
Бали
8,005
UAH
15.00
Ваш пол
Женский
У серпні, ЄАПБ звернулось до суду з позовною заявою, в якій просило стягнути з Клієнтки заборгованість в розмірі 88352 грн., з яких: 22000 грн. сума заборгованості за основною сумою боргу; 66352 грн. сума заборгованості завідсотками + судовий збір.
1703583364301.png


Заборгованість стягувалась за кредитним договором Манівео.
Мною було підготовлено та надіслано Відзив на позовну заяву, в результаті чого, через декілька засідань, суд виніс Рішення, якими повністю відмовив у задоволенні позову посилаючись на те, що представником позивача не доведено розмір фактично взятих відповідачем кредитних коштів за умовами договору, не доведено перехід права вимоги за цим кредитним договором, що, в свою чергу, не доводить перехід права грошової вимоги за цим договором до позивача. А також, те, що наданий представником позивача розрахунок заборгованості не підтверджений жодним первинним документом, що оформлений відповідно до ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».


1703583681558.png
 
Ось і моя черга прийшла боротися із цією конторою.В дії вже світиться ухвала для відкриття впровадження ,чекаю на матеріали справи.На які моменти порадите звернути увагу ?Що слід вказати у відзиві?Які дієві дії з цією бандою?
 
Вот утречком и напишите юристу и в бой.
Практика все же положительная по ним. Конечно, 100%ной гарантии на выигрыш никто не даст, но шансы очень велики.
Потрібно отримати матеріали справи,щоб почати діяти.В канцелярії суду сказали,що суддя ще їм їх не надав,при отриманні зразу відправлять
 
Потрібно отримати матеріали справи,щоб почати діяти.В канцелярії суду сказали,що суддя ще їм їх не надав,при отриманні зразу відправлять
Через еСуд можно их получить.
Да, в любом случае надо иметь материалы дела, чтобы юрист с ними ознакомился
 
Доброе утро, подскажите пожалуйста, может ли исполнитель заблокировать снова разблокированый им ранее счет по заяве об двух минималках?
 
Доброе утро, подскажите пожалуйста, может ли исполнитель заблокировать снова разблокированый им ранее счет по заяве об двух минималках?
Не мав би, але може.
В мене один ідіот так і зробив.
Повторно заблочив один і той самий рахунок, який він прекрасно
знає, що то видатковий. Про що є відповідна постанова в асвп.
Банк заблокував... на годину))
Потім розблочив в межах 2 мзп... добре хоч в банку адеквати є.
 
Не мав би, але може.
В мене один ідіот так і зробив.
Повторно заблочив один і той самий рахунок, який він прекрасно
знає, що то видатковий. Про що є відповідна постанова в асвп.
Банк заблокував... на годину))
Потім розблочив в межах 2 мзп... добре хоч в банку адеквати є.
У мене заблоковані усі картки на суму виконавчого у розмірі 16600.Подала заяву на розблокування хоч єдиного рахунку для видаткових операцій,але реакції 0..Зарплатної немає-отримую готівку.Які міркування по цьому питанню?Як ще діяти?
 
У мене заблоковані усі картки на суму виконавчого у розмірі 16600.Подала заяву на розблокування хоч єдиного рахунку для видаткових операцій,але реакції 0..Зарплатної немає-отримую готівку.Які міркування по цьому питанню?Як ще діяти?
Як подавали?
В електронній формі чи листом паперовим?
Що на АСВП?
 
Як подавали?
В електронній формі чи листом паперовим?
Що на АСВП?
Представник виконавчої сказав надіслати заяву що до розблокування у письмовому вигляді -саме так і зробила.
 
У серпні, ЄАПБ звернулось до суду з позовною заявою, в якій просило стягнути з Клієнтки заборгованість в розмірі 88352 грн., з яких: 22000 грн. сума заборгованості за основною сумою боргу; 66352 грн. сума заборгованості завідсотками + судовий збір.
Переглянути вкладення 141588

Заборгованість стягувалась за кредитним договором Манівео.
Мною було підготовлено та надіслано Відзив на позовну заяву, в результаті чого, через декілька засідань, суд виніс Рішення, якими повністю відмовив у задоволенні позову посилаючись на те, що представником позивача не доведено розмір фактично взятих відповідачем кредитних коштів за умовами договору, не доведено перехід права вимоги за цим кредитним договором, що, в свою чергу, не доводить перехід права грошової вимоги за цим договором до позивача. А також, те, що наданий представником позивача розрахунок заборгованості не підтверджений жодним первинним документом, що оформлений відповідно до ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».


Переглянути вкладення 141589



Ось і моя черга прийшла боротися із цією конторою.В дії вже світиться ухвала для відкриття впровадження ,чекаю на матеріали справи.На які моменти порадите звернути увагу ?Що слід вказати у відзиві?Які дієві дії з цією бандою?
Я суд проиграла)) И еще два дела висят))
Через еСуд можно их получить.
Да, в любом случае надо иметь материалы дела, чтобы юрист с ними ознакомился
Не все через е суд готовы дать позов. И ничего не сделаешь. Я по инстафинанс и так и эдак-нет, только в суд ехать придется
 
Я суд проиграла)) И еще два дела висят))

Не все через е суд готовы дать позов. И ничего не сделаешь. Я по инстафинанс и так и эдак-нет, только в суд ехать придется
Вибачте, а яка, (на Ваш погляд) причина програшу ? Адвокат приймав участь у справі ?
 
У серпні, ЄАПБ звернулось до суду з позовною заявою, в якій просило стягнути з Клієнтки заборгованість в розмірі 88352 грн., з яких: 22000 грн. сума заборгованості за основною сумою боргу; 66352 грн. сума заборгованості завідсотками + судовий збір.
Переглянути вкладення 141588

Заборгованість стягувалась за кредитним договором Манівео.
Мною було підготовлено та надіслано Відзив на позовну заяву, в результаті чого, через декілька засідань, суд виніс Рішення, якими повністю відмовив у задоволенні позову посилаючись на те, що представником позивача не доведено розмір фактично взятих відповідачем кредитних коштів за умовами договору, не доведено перехід права вимоги за цим кредитним договором, що, в свою чергу, не доводить перехід права грошової вимоги за цим договором до позивача. А також, те, що наданий представником позивача розрахунок заборгованості не підтверджений жодним первинним документом, що оформлений відповідно до ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».


Переглянути вкладення 141589
Я так понимаю, что каждое дело , произведение искусства. Нужен вникнуть , оспорить ,найти ошибки , доказать. Круто когда не работают по шаблону .
 
Я так понимаю, что каждое дело , произведение искусства. Нужен вникнуть , оспорить ,найти ошибки , доказать. Круто когда не работают по шаблону .
Звичайно,але судді не завжди приймають об'єктивне рішення. Часто апеляція все ставить на свої місця...
 
Назад
Угорі Унизу