• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридическая компания "ПИК".

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

ensoldigum

Форумчанин
Реєстрація
12 Вер 2019
Дописи
128
Реакції
95
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
ensoldigum не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Юридическая компания "ПИК", кто-то имел опыт работы с ними? Вообще интересует подача в суд на несколько мфо, посоветуйте пожалуйста хорошего юриста в Киеве.
 
Юридическая компания "ПИК", кто-то имел опыт работы с ними? Вообще интересует подача в суд на несколько мфо, посоветуйте пожалуйста хорошего юриста в Киеве.
Если Вам кто то посоветует подавать иск к МФО (еще бы озвучить предмет иска) бегите от них скорее.
 
Юридическая компания "ПИК", кто-то имел опыт работы с ними? Вообще интересует подача в суд на несколько мфо, посоветуйте пожалуйста хорошего юриста в Киеве.
Я мала справу з ПІК - заплатила кошти ( так сказати місячний абонемент) , якщо ви зверталися суму знаєте.
Ну відправили в вайбер пару ссилочок про те як потрібно себе поводити з колекторами.
Сказали контролюйте листи.
З МФО ніхто не домовляється.
Вас від телефонних дзвінків ніхто не звільняє.
Навпаки рекомендують вести діалог.
Коли продадуть, то вони якоби будуть всети перемовини з факторинго- гомнюками.
Сорі...
По факту прийшов мені лист про відступлення мене компанії коліків- 12 числа, оплата наступна моя мала бути 26 числа. Підійшов термін. Дзвонять - ну що продовжуємо договір?Щоб ви розумілі - за два місяця оплати нічого не відбулося крім сплачених мною коштів у повітря.
Запитую- що по перемовинам, яке рішення?
відповідь убила - ми працюємо, на результат вплинути не можемо. Чекайте.
Ну й я звичайно - і ви чекайте оплати .
27 подзвонили - брала 2000 - нарахували 8900 - просрочки місяця півтора було.
Повідомила шикарну новину - вам погодили списання 1300, і повірте це шикарно!!!!
На питання а що ви робите за мою передоплату, сказали от ми вам підключемо автовідповідач. Все.
Плюнула.
Через тиждень закрила 2450.
 
Добрый день, недавно они мне написали - Добрый вечер, подскажЫте, удалось вам ознакомиться с договором?

После этого "жЫте", что-то у меня отбилось желание с ними общаться, юристы блин :ahaha:
 
Добрый день, недавно они мне написали - Добрый вечер, подскажЫте, удалось вам ознакомиться с договором?

После этого "жЫте", что-то у меня отбилось желание с ними общаться, юристы блин :ahaha:
тоже , оплатил абонимент месячный , в вайбер только моя инициатива , за неделю уже прошло понял что ,, больше мне не надо
переадресация , да но 999 грн не стоит в месяц
тоже , оплатил абонимент месячный , в вайбер только моя инициатива , за неделю уже прошло понял что ,, больше мне не надо
переадресация , да но 999 грн не стоит в месяц
из моих слов 20-30 шт по сути , в ответ 1-2 слова как по шаблону типа да или нет
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу