• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридична компанія пропонує послугу закриття кредитів

Саша1987

Читач
Реєстрація
27 Жов 2022
Дописи
39
Реакції
11
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Саша1987 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім. Цікавить таке питання: знайшов в інтернеті оголошення, "Допоможемо з закриттям МФО", ніби якась юридична фірма. Хочу вирішити питання з Зекредит, взагалі нічого св'ятого не мають. Накрутили такий відсоток що в голову не влазить. Що порадите? Вірити таким юридичним компаніям? Попросили 5000 за вирішення справи з Зекредит. Чи можливо в когось є перевірені юристи чи юридичні контори які цим займаються? Порадьте будь ласка.
 
Чи можливо в когось є перевірені юристи
Все на форуме, все проверены.
юридичні контори які цим займаються?
Юристы и юридические компании этим не занимаются. Почитайте мою тему об этом
 
Доброго дня всім. Цікавить таке питання: знайшов в інтернеті оголошення, "Допоможемо з закриттям МФО", ніби якась юридична фірма. Хочу вирішити питання з Зекредит, взагалі нічого св'ятого не мають. Накрутили такий відсоток що в голову не влазить. Що порадите? Вірити таким юридичним компаніям? Попросили 5000 за вирішення справи з Зекредит. Чи можливо в когось є перевірені юристи чи юридичні контори які цим займаються? Порадьте будь ласка.
Зроблю все тей саме, що й вони в половину дешевше)))
З таким же "гарним" результатом))
 
Доброго дня всім. Цікавить таке питання: знайшов в інтернеті оголошення, "Допоможемо з закриттям МФО", ніби якась юридична фірма. Хочу вирішити питання з Зекредит, взагалі нічого св'ятого не мають. Накрутили такий відсоток що в голову не влазить. Що порадите? Вірити таким юридичним компаніям? Попросили 5000 за вирішення справи з Зекредит. Чи можливо в когось є перевірені юристи чи юридичні контори які цим займаються? Порадьте будь ласка.
5000 за решение вопроса с МФО? Это называется "искать лoxа".
 
Саша1987, готовий виконати їх роботу за 25%)
 
Та я зрозумів шо то лохотрон. Питаю поради. Тому і сиджу на форумі. Дякую.
 
Доброго дня всім. Цікавить таке питання: знайшов в інтернеті оголошення, "Допоможемо з закриттям МФО", ніби якась юридична фірма. Хочу вирішити питання з Зекредит, взагалі нічого св'ятого не мають. Накрутили такий відсоток що в голову не влазить. Що порадите? Вірити таким юридичним компаніям? Попросили 5000 за вирішення справи з Зекредит. Чи можливо в когось є перевірені юристи чи юридичні контори які цим займаються? Порадьте будь ласка.
Як юрЫсты називаються не пам'ятаєте?
 
Та я зрозумів шо то лохотрон. Питаю поради. Тому і сиджу на форумі. Дякую.
Весь форум одна велика порада "не спілкуйтесь, чекайте адекватної пропозиції".
Більш дієвого механізму ще не вигадали.
Так, звістно, можна писати листи до кредитора з проханням зменшити суму, укласти реструктурізацію, але ККД від таких листів близько 0.
 
Весь форум одна велика порада "не спілкуйтесь, чекайте адекватної пропозиції".
Більш дієвого механізму ще не вигадали.
Так, звістно, можна писати листи до кредитора з проханням зменшити суму, укласти реструктурізацію, але ККД від таких листів близько 0.
Згідний з Вами. З деякими дійшов якоїсь згоди. А більшість просто не люди...
 
Ну якщо за Вас сплатять повну суму, то треба рахувати ?
 
Ну якщо за Вас сплатять повну суму, то треба рахувати ?
Так, ті сволочі сплатять... Останню шкуру з людини знімуть. Сволочі. Я розумію, ну дають вони в борг але не за такі космічні відсотки! Тим більше доводиш їм: така ситуація, форс мажор так би мовити, попав на лікарняний, будьте людьми, не накручуйте калькулятор по повній. Та де там! Щоб вони в таку ситуацію попали самі зі своїми займами.
 
Так, ті сволочі сплатять... Останню шкуру з людини знімуть. Сволочі. Я розумію, ну дають вони в борг але не за такі космічні відсотки! Тим більше доводиш їм: така ситуація, форс мажор так би мовити, попав на лікарняний, будьте людьми, не накручуйте калькулятор по повній. Та де там! Щоб вони в таку ситуацію попали самі зі своїми займами.
Такой мир, что на первом месте деньги, а не мораль. С этим ничего не поделать. Все хотят денег.
 
Так, ті сволочі сплатять... Останню шкуру з людини знімуть. Сволочі. Я розумію, ну дають вони в борг але не за такі космічні відсотки! Тим більше доводиш їм: така ситуація, форс мажор так би мовити, попав на лікарняний, будьте людьми, не накручуйте калькулятор по повній. Та де там! Щоб вони в таку ситуацію попали самі зі своїми займами.
Как по мне им вобще ничего не надо объяснять и как то перед ними оправдываться...
 
Сразу в лоб мне цену услуг обьявили: 5000. Говорю, какие мои гарантии? Ответ: Вашы гарантии, отзывы наших довольных клиентов.).
Гы:)
И все эти отзывы на сайт были добавлены сеошниками с бирж фриланса, а на отзыв.юа те же фрилансеры оставили множество пятизвёздочных отзывов. Серьезные гарантии))
Отсюда вывод: 100% деньги на ветер. 100%!!!
 
Сразу в лоб мне цену услуг обьявили: 5000. Говорю, какие мои гарантии? Ответ: Вашы гарантии, отзывы наших довольных клиентов.).
Відбирайте гарантії))
Спілкувався я з такими помагаторами.
В них+/- одне і те саме завжди в першій безкоштовній консультації.
1. Дайте нам грошей. Ось реквізити в кінці договору.
2. Не спілкуйтесь з ними, бо наговорите зайвого і тоді біда буде. Після сплати наші юристи будуть говорити.
3. Хату не заберуть. В жодному разі. Ви ж дасте нам грошей і хату не заберуть.
4. Родичі нехай не спілкуються. Взагалі. Доречі, може позичите в родичів і віддасте борги колекторам?
5. Можна написати скарги. В нас таке є. Ось так от. По 1000 за сторінку. Точно допоможе. Там на розгляд три тижні. Потім ще тиждень на відповідь. Ну місяць. І наша скарга до МФО допоможе. Якщо ні, то в НБУ напишемо (але це вже 2000 за сторінку) і знову місяць почекаємо.
6. Ми після всих листів в суд подамо на них. Позов буде +/-5000 коштувати, але точно відчепляться. Бо вони ж закон порушують.
7. Ну наші послуги діють місяць, там в договорі написано ж було. Платіть, або ми більше не будемо допомагати. А ми багато зробили. І вони ж скоро в суд підуть... А Вас хто буде захищати? Юристи то дорого і без відгуків....


Можна ще десяток пунктів написати, але все завжди однаково.
Саме яскравіше себе зарекомендували Захист і Вітя кал. То перші помагатори.
Не ведіться.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу