• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридичні послуги: суди з МФО та банками, оскарження виконавчих написів, повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
45 оцінок
Юридические услуги:
- консультация по вопросам кредитования, включающая разъяснение действующего Законодательства и существующей судебной практики разрешения вопроса;
- подготовка обращений, заявлений, претензий в банк / МФО;
- судебные споры с банками и МФО;
- обжалование заочного решения суда по поводу взыскания задолженности;
- написание апелляционных и кассационных жалоб;
- обжалование исполнительной надписи нотариуса;
- обжалование судебных приказов по задолженности за коммунальные услуги.

Наш кейс:​

- Єврогроші - суд з повернення переплачених коштів
- Приватбанк, повернення коштів
- Суд обязал Идея Банк вернуть деньги по кредиту
- Суд зобов'язав ПУМБ повернути 86000 гривень
- Суд зобов'язав Банк Форвард повернути клієнту 45000 грн.

Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
Сайт: ЮК "ЮристО"
зачем пишете номер телефона и сколько звоню неберете трубку
 
fok, напишите в Вайбер или в Телеграм. Возможно, юрист занята сейчас. Нередко, составляя документы, юристы ставят беззвучный режим, чтобы сконцентрироваться.
 
Мені нада відповідь як найшвидше, взавтра я хочу синові оформити свою хату ,де документи на Мені, три неділі назад Мені була повістка в суд від Акцент Банку про заборгованість, відповіді ще немає і впровадження в дії ще не відкрито, також в мене є долги по мікрозаймах, в мене питання чі не поїду я взавтра до нотаріуса з сином і даром та ще і опозорюсь перед чином
 
Мені нада відповідь як найшвидше, взавтра я хочу синові оформити свою хату ,де документи на Мені, три неділі назад Мені була повістка в суд від Акцент Банку про заборгованість, відповіді ще немає і впровадження в дії ще не відкрито, також в мене є долги по мікрозаймах, в мене питання чі не поїду я взавтра до нотаріуса з сином і даром та ще і опозорюсь перед чином
Доброго дня, якщо Ви не є в Реєстрі боржників, тоді можете оформляти будинок на сина.
Наявність судових проваджень не перешкоджає переоформленню майна. Якщо лише три неділі тому була повістка, навряд чи на сьогоднішній день відкрито виконавче провадження.
Перегляньте інформацію стосовно себе на сайті Єдиний реєстр боржників
 
Доброго дня, якщо Ви не є в Реєстрі боржників, тоді можете оформляти будинок на сина.
Наявність судових проваджень не перешкоджає переоформленню майна. Якщо лише три неділі тому була повістка, навряд чи на сьогоднішній день відкрито виконавче провадження.
Перегляньте інформацію стосовно себе на сайті Єдиний реєстр боржників
Дякую
 
Имеют ли право во время войны открывать виконавче прлвадження
 
Юридические услуги:
- консультация по вопросам кредитования, включающая разъяснение действующего Законодательства и существующей судебной практики разрешения вопроса;
- подготовка обращений, заявлений, претензий в банк / МФО;
- судебные споры с банками и МФО;
- обжалование заочного решения суда по поводу взыскания задолженности;
- написание апелляционных и кассационных жалоб;
- обжалование исполнительной надписи нотариуса;
- обжалование судебных приказов по задолженности за коммунальные услуги.

Наш кейс:​

- Єврогроші - суд з повернення переплачених коштів
- Приватбанк, повернення коштів
- Суд обязал Идея Банк вернуть деньги по кредиту
- Суд зобов'язав ПУМБ повернути 86000 гривень
- Суд зобов'язав Банк Форвард повернути клієнту 45000 грн.
- Суд зобов'язав Ідея Банк зарахувати кошти внесені за обслуговування в обов'язковий платіж
- Альфа-Банк програв суд на 360 тисяч гривень

Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
Сайт: ЮК "ЮристО"

Категорія стягнення ВП: документ, що не підпадає під згадані категорі. Підкажіть, що це означає?
 
Юридические услуги:
- консультация по вопросам кредитования, включающая разъяснение действующего Законодательства и существующей судебной практики разрешения вопроса;
- подготовка обращений, заявлений, претензий в банк / МФО;
- судебные споры с банками и МФО;
- обжалование заочного решения суда по поводу взыскания задолженности;
- написание апелляционных и кассационных жалоб;
- обжалование исполнительной надписи нотариуса;
- обжалование судебных приказов по задолженности за коммунальные услуги.

Наш кейс:​

- Єврогроші - суд з повернення переплачених коштів
- Приватбанк, повернення коштів
- Суд обязал Идея Банк вернуть деньги по кредиту
- Суд зобов'язав ПУМБ повернути 86000 гривень
- Суд зобов'язав Банк Форвард повернути клієнту 45000 грн.
- Суд зобов'язав Ідея Банк зарахувати кошти внесені за обслуговування в обов'язковий платіж
- Альфа-Банк програв суд на 360 тисяч гривень

Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
Сайт: ЮК "ЮристО"
Доброго дня. Відписала Вам в телеграм на рахунок своєї проблеми. Буду чекати відповіді.
 
Категорія стягнення ВП: документ, що не підпадає під згадані категорі. Підкажіть, що це означає?
Доброго дня, наказом Мін’юсту від 08.07.2021 № 2407/5, Автоматизована система виконавчого провадження обліковуватиме виконавчі документи за новими категоріями стягнення.
Перелік категорій стягнення міститься у тексті Наказу, зазначеному нижче.
Також, уточнити, стосовно категорії стягнення за Вашим виконавчим провадженням, Ви можете безпосередньо у виконавця
 
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как мне получить исполнительный лист если суд находится в одном городе, а я на данный момент живу в другом и приехать нет возможности. Можно ли получить его по почте?
 
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как мне получить исполнительный лист если суд находится в одном городе, а я на данный момент живу в другом и приехать нет возможности. Можно ли получить его по почте?
Здравствуйте, да конечно.
Вот образец заявления и посмотрите, пожалуйста, описания.
 
Уважаемые Форумчане!
С сегодняшнего дня, Yuristo2020 в делах по обжалованию исполнительной надписи нотариуса, предоставляет услугу по возмещению затрат на правовую помощь.
Для согласования работы и уточнения стоимости услуг, можете обращаться по указанным контактам:
Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
 
Очень хороший специалист, у меня была проблема с МФО, мой кредит продали коллекторам, сделали нотариальную надпись и подали в исполнительную службу, у меня заблокировали счета и снимали часть % с заработной платы, обратился к данному прекрасному юристу через телеграм, мне быстро ответили и за совсем недорого решили мой вопрос, суда конечно пришлось ждать долго, но тут уже ничего не поделаешь, сейчас у меня есть решение суда и мои счета разблокированы. Рекомендую этого юриста!
 
Yuristo2020 в судебных делах, предоставляет услугу по возмещению затрат на правовую помощь.
Для согласования работы и уточнения стоимости услуг, можете обращаться по указанным контактам:
Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
 
Доброї ночі! Підскажіть таке питання. В мене 2 дітей. Чоловіка забрали на війну. В нього від першого шлюбу є дитина. Є заборгованість по аліментах. Скільки будуть вираховувати з нього? Чи заблокує виконавець йому картку?
 
Доброї ночі! Підскажіть таке питання. В мене 2 дітей. Чоловіка забрали на війну. В нього від першого шлюбу є дитина. Є заборгованість по аліментах. Скільки будуть вираховувати з нього? Чи заблокує виконавець йому картку?
Доброго вечора, написала Вам у особисті повідомлення
 
Назад
Угорі Унизу