• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Юридичні послуги: суди з МФО та банками, оскарження виконавчих написів, повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
45 оцінок
Добрий день! 23 травня 2019 взял кредит в МФО Кредит-касса на сумму 10.000 тисяч гривень, набігло з просрочками 17750. В 2021 році, Кредит каса продала мій борг, товариству Партнерс. По сьогоднішній день, пройшло 4 роки 6 місяців.

Чи є в мене право списати даний борг по строкам давності?

За весь період, від них жодного звуку не було. А 10 хвилин тому назад вони зателефонували та вимагали повернути борг.
 
Добрий день! 23 травня 2019 взял кредит в МФО Кредит-касса на сумму 10.000 тисяч гривень, набігло з просрочками 17750. В 2021 році, Кредит каса продала мій борг, товариству Партнерс. По сьогоднішній день, пройшло 4 роки 6 місяців.

Чи є в мене право списати даний борг по строкам давності?

За весь період, від них жодного звуку не було. А 10 хвилин тому назад вони зателефонували та вимагали повернути борг.
Доброго дня
Яким чином Ви хочете списати вказаний кредит?

Стосовно строків позовної давності:
Відповідно до положень частини 1 статті 257 ЦК України загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.
Відповідно п. 19 Прикінцевих та Перехідних положень ЦК України у період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану строки, визначені статтями 257-259, 362, 559, 681, 728, 786, 1293 цього Кодексу, продовжуються на строк його дії.
 
Добрий день! У мене запитання щодо фінтрасту як для юристів форума - на якому етапі слід шукати адвоката для захисту? Фінтраст подав у суд, рішення наче ухвалили, тільки подали не в той суд по місцю регістрації, тому відправили справу до суду по місцю прописки. У судовій ухвалі я не побачила ні своїх даних (окрім села прописки), ні номер кредитного договору, від кого він, яку суму з мене хочуть, не знаю, де подивитися саму позовну заяву. Тобто я хочу вирішити цю справу, проте не знаю, хто і що від мене просить і що просити в юристів на даному етапі. Номер справи 175/9048/23 , з моменту появи і дії пройшло вже 22 дні.
 
Добрий день! У мене запитання щодо фінтрасту як для юристів форума - на якому етапі слід шукати адвоката для захисту? Фінтраст подав у суд, рішення наче ухвалили, тільки подали не в той суд по місцю регістрації, тому відправили справу до суду по місцю прописки. У судовій ухвалі я не побачила ні своїх даних (окрім села прописки), ні номер кредитного договору, від кого він, яку суму з мене хочуть, не знаю, де подивитися саму позовну заяву. Тобто я хочу вирішити цю справу, проте не знаю, хто і що від мене просить і що просити в юристів на даному етапі. Номер справи 175/9048/23 , з моменту появи і дії пройшло вже 22 дні.
Доброго дня
Якщо у Вас вже є судова справа, можете зараз шукати юриста.
Матеріали позовної заяви та саму позовну заяву можете переглянути на сайті Електронного суду
Після ознайомлення з матеріалами справи можете написати за вказаними контактами і я перегляну, що можна зробити у вказаному випадку
Viber/Telegram - 0663016527
Е-mail: [email protected]
Сайт: ЮК "ЮристО" Телеграм-канал: ЮРИСТО⚖️
Отзывы о работе
 
Скажіть,будь ласка,якщо я отримую кошти за чоловіка військовослужбовця,який пропав безвісти,ту карточку теж мають право заблокувати?
 
Доброго вечора. Скажіть будь ласка. Як взяти у виконавця документ про провадження. Я йому написала на електрону адресу, але толку 000. Хочу взнати, яка сума боргу. Щоб знати від чого відталкуватися. Якщо сума 5-6000 можна оплатити і забути, а якщо більше то зносити.
 
Доброго вечора. Скажіть будь ласка. Як взяти у виконавця документ про провадження. Я йому написала на електрону адресу, але толку 000. Хочу взнати, яка сума боргу. Щоб знати від чого відталкуватися. Якщо сума 5-6000 можна оплатити і забути, а якщо більше то зносити.
Доброго вечора, Ви можете:
- скористатись Заявою ⬇️
- зателефонувати до виконавця і попросити ідентифікатор доступу до виконавчого провадження (або інформацію про розмір заборгованості за виконавчим провадженням);
- ознайомитись з виконавчим провадженням особисто у виконавця;
- або переглянути інформацію про виконавче провадження у Дії (Сервіси ➡️Виконавчі провадження).
 
У мене слідуюча ситуація: 2 ВП по одному рішеню суду.Стягнення з зп буде 20 % чи 40%?І не розумію,чому дали постанову на зп,якщо я добровільно сплачувала сама,навіть більше чим потрібно.
 
У мене слідуюча ситуація: 2 ВП по одному рішеню суду.Стягнення з зп буде 20 % чи 40%?І не розумію,чому дали постанову на зп,якщо я добровільно сплачувала сама,навіть більше чим потрібно.
Доброго дня, максимальний % стягнення за виконавчим провадженням не може перевищувати 50%, тому виконавець може стягувати у даному випадку по 20% за кожним ВП.
Ви сплачували заборгованість на рахунок виконавця чи Фінтрасту?
 
Доброго дня, максимальний % стягнення за виконавчим провадженням не може перевищувати 50%, тому виконавець може стягувати у даному випадку по 20% за кожним ВП.
Ви сплачували заборгованість на рахунок виконавця чи Фінтрасту?
На рахунок виконавця
 
На рахунок виконавця
Доброго дня, максимальний % стягнення за виконавчим провадженням не може перевищувати 50%, тому виконавець може стягувати у даному випадку по 20% за кожним ВП.
Ви сплачували заборгованість на рахунок виконавця чи Фінтрасту?
По 20 за кожне,навіть якщо за одним рішенням суду?
Ви попередньо не домовлялись з виконавцем про те, що Ви сплачуватимете кошти на його рахунок, а він - не надсилатиме Постанову на місце роботи?
Домовлялися В тому і справа.
 
По 20 за кожне,навіть якщо за одним рішенням суду?
у Вас за 1 рішенням суду, наскільки я зрозуміла, 2 виконавчих провадження:
1 - за заборгованістю за кредитом
2 - судові витрати.
По кожному окремо, виконавець може стягувати по 20%.
Виконавець не об'єднував ці провадження?
Домовлялися В тому і справа.
Хто у Вас виконавець?
 
у Вас за 1 рішенням суду, наскільки я зрозуміла, 2 виконавчих провадження:
1 - за заборгованістю за кредитом
2 - судові витрати.
По кожному окремо, виконавець може стягувати по 20%.
Виконавець не об'єднував ці провадження?

Хто у Вас виконавець?
Виконавець нічого не об'єднував .Турський О.В -виконавчий округ Вінницької області.
 
Назад
Угорі Унизу