• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Качайгроші телефонують всьому оточенню

Добрий день, качки запропонували тіло перед переуступкою, два місяці протермінування, це нормальна пропозиція? Вимагати гарантійний лист? У когось було з ними таке?
оточенню телефонували ?
 
Доброго дня)У мене просрочення -17 днів,телефонують усим підряд,на поступки не йдуть,написала скаргу в НБУ ..повідомила про це Качай гроші,вони всеодно далі продовжують телефонувати навіть однофамільцям…людям які мене майже не знають і говорять цим людям що я особисто вказала їх номер як хороших друзів…вчора розмовляла з їх колектором-20 хв. сперечались що я не права,і що будуть дзвонити поки не видавлять останню копійку з мене-сказала що закрию їх самими останніми???в кого як з ними?напишіть будь-ласка…вони реально після розмови зі мною відразу телефонують всим кого знаходять…як найти на них управу,?також чекаю відповіді від НБУ
В мене через 3 місяці запропонували закрити за суму меншу тіла.
 
у мене телефонували тільки по номерам в договорі: родичі по прописці і друг. закрив за тіло + невеликий відсоток, але попросили написати від руки заяву, що прошу списати відсотки, бо типу війна і родичі в ЗСУ (це правда). перший раз таке взагалі було)
 
у мене телефонували тільки по номерам в договорі: родичі по прописці і друг. закрив за тіло + невеликий відсоток, але попросили написати від руки заяву, що прошу списати відсотки, бо типу війна і родичі в ЗСУ (це правда). перший раз таке взагалі було)
Це щось новеньке) А заяву Ви як їм відправили?)
 
Більше 2х місяців. І знов впарюють позику)))
о, так, мені хвилин за 20 прислали смс з промокодом, як закрив. але я тепер, як закриваю якусь контору, то беру довідку і блокую всі їх СМС розсилки одразу)
 
Ні,і не збираюсь поки що.Обдзвонили всих кого можна і не можна,вимучили…тільки за тіло буду закривати.Знаю що тіло дають але пізніше,в мене місяць тільки просрочення
В мене 34 дні прострочки...але там є графік платежів. Я сплатив 4 які рівні тілу + 2000 ... Поки тільки мені телефонують хоча в той додаток кинули чоловік 10 з яких троє вже мертві
 
Назад
Угорі Унизу