• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Конкурс Как Вам помог форум?

Бобёр

Меценат
Реєстрація
8 Чер 2021
Дописи
2,322
Реакції
6,055
Бали
803
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Бобёр не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Суть конкурса такая - расскажите как и чем Вам помог наш форум, в общих чертах. Под чьим сообщением будет больше реакций, лайков тот и выиграл!
Приз - 100 гривен на любой счет, либо номер телефона Украины.
Старт: 12.02
Окончание: 20.02
Поехали!
 
Бобёр, буду краткой! Уйдя в просрочки моя жизнь разделилась на до и после. Форум вдохнул в меня жизнь!:give_heart:
 
Мне форум помог окончательно не скатиться в долговую яму, нормализовал сон и аппетит.
 
Вне конкурса - жизнь спас , а то я уже поглядывала на окно балкона , сходила сума , паника дикая , перестала есть , посадила успокоительным сердце , начала задыхаться , ребёнок вообще потерял адекватную маму . Результат сейчас - денюшки появились , я улыбаюсь , жизнь наладилась и она прекрасна . Обнимаю всех :give_heart: без вас бы я с этого не выбралась .
 
Ой... Благодаря форуму я убедилась в том, что не я одна такая). Нас много. Это реально помогает жить). Нашла кучу информации по своим вопросам с МФО. Но самое главное: я нашла здесь людей, готовых помочь и поддержать. И людей, которым я тоже могу помочь. Хотя бы словами поддержки. Спасибо создателям форума❤️
 
Ну та й добрий вечір!Я перша і це чудово!Бо мені справді є що сказати.Протягом двох тижнів я публікувала свій щоденник,з усіма радостями й печалями.Хто "провтикав", нагадую:я влізла в глибоку с,,,,ку з боргами,маленькою дитиною і паразитом,якого жутко боялася....
Дівчатка мене підтримали в той момент,коли я вже хотіла вітатися,і це не мовний оборот,я справді хотіла накласти себе руки,одного разу донька навіть вирвала у мене пляшечку з йодом,яку я збиралася випити,щоб опекти усе всередині...
Борги нікуди не ділися,ні.Як то кажуть,мій гріх,моя спокута,віддавати їх все одно доведеться,але змінилося моє ставлення до них.Я зрозуміла, що не я одна отак "вляпалася",що ніхто мене не розстріляє,не уб'є і не відбере батьківську хату....Дізналася,що ми ціла спільнота,і що в цьому світі є люди,яких я ніколи не бачила,але які простягнули мені руку допомоги в іншій моїй проблемі.Я більше не боюся.Я стаю на важкий шлях,ворог мій страшний і сильний,і знаю,вип'є з мене ще не одну літру крові!
Але!Я більше не жертва.
Я більше не жертва залякувань колекторів.
Я більше не жертва домашнього насильства.
Тепер я сильна і впевнена в собі і завтрашньому дні жінка.
Більше!Тепер я відчуваю в собі потенціал вчитися ,розбиратися і допомагати іншим людям....
Форум мене врятував.В буквальному сенсі.
І,сказати чесно,бува накриває,але я знаю,що відкриваючи закладку в телефоні,я вже знаю,що мені допоможуть,порадять,а часом і "чарівного пенделя"дадуть(за пенделя дякую Morfius)
Люблю вас ,і вірю,що тепер все буде добре!
РS.За останній тиждень я ніразу не схотіла здохнути...
 
Ну та й добрий вечір!Я перша і це чудово!Бо мені справді є що сказати.Протягом двох тижнів я публікувала свій щоденник,з усіма радостями й печалями.Хто "провтикав", нагадую:я влізла в глибоку с,,,,ку з боргами,маленькою дитиною і паразитом,якого жутко боялася....
Дівчатка мене підтримали в той момент,коли я вже хотіла вітатися,і це не мовний оборот,я справді хотіла накласти себе руки,одного разу донька навіть вирвала у мене пляшечку з йодом,яку я збиралася випити,щоб опекти усе всередині...
Борги нікуди не ділися,ні.Як то кажуть,мій гріх,моя спокута,віддавати їх все одно доведеться,але змінилося моє ставлення до них.Я зрозуміла, що не я одна отак "вляпалася",що ніхто мене не розстріляє,не уб'є і не відбере батьківську хату....Дізналася,що ми ціла спільнота,і що в цьому світі є люди,яких я ніколи не бачила,але які простягнули мені руку допомоги в іншій моїй проблемі.Я більше не боюся.Я стаю на важкий шлях,ворог мій страшний і сильний,і знаю,вип'є з мене ще не одну літру крові!
Але!Я більше не жертва.
Я більше не жертва залякувань колекторів.
Я більше не жертва домашнього насильства.
Тепер я сильна і впевнена в собі і завтрашньому дні жінка.
Більше!Тепер я відчуваю в собі потенціал вчитися ,розбиратися і допомагати іншим людям....
Форум мене врятував.В буквальному сенсі.
І,сказати чесно,бува накриває,але я знаю,що відкриваючи закладку в телефоні,я вже знаю,що мені допоможуть,порадять,а часом і "чарівного пенделя"дадуть(за пенделя дякую Morfius)
Люблю вас ,і вірю,що тепер все буде добре!
РS.За останній тиждень я ніразу не схотіла здохнути...
От вас я ожидала прям поэму......так оно и есть
 
Нашла свою половинку на форуме, стала Модератором... Продолжать? ?
 
Суть конкурса такая - расскажите как и чем Вам помог наш форум, в общих чертах. Под чьим сообщением будет больше реакций, лайков тот и выиграл!
Приз - 100 гривен на любой счет, либо номер телефона Украины.
Старт: 12.02
Окончание: 20.02
Поехали!
Змінив моє ставлення до кредитів. Спочатку здається що таких проблем як у тебе немає ні в кого. Але коли ти тут, ти розумієш що ти не один такий і може бути гірше . Тут я знайшла підтримку дізналась багато чого нового.
Якщо говорити коротко то змінилося ставлення до життя. Проблеми залишилися ті самі але голова від них вже не болить.
Всім гарного дня!!!!!
 
Избавилась от ненужных людей, готовых радоваться моим проблемам, и неожиданную поддержку от тех, кого просто годами не замечала рядом.
Кардинально изменила подход к выходу из сложившейся не по моей вине ситуации, и весьма успешно.
 
Суть конкурса такая - расскажите как и чем Вам помог наш форум, в общих чертах. Под чьим сообщением будет больше реакций, лайков тот и выиграл!
Приз - 100 гривен на любой счет, либо номер телефона Украины.
Старт: 12.02
Окончание: 20.02
Поехали!
В общих - не по людски, бомбезно, охуи6ельно, зверски, направил, регульнул, затемил, остудил, притыкнул, зафачил, килешнул, подсказал, определил, нагилЫл, заубернул, приземлил, генернул, хайпанул, удивил !)) назначил, поМОГ!, отфильтровал, сделал, обсудил, посоветовал, рассказал, посочувствовал, понял, принял, определил, осмыслил, воплотил, чепушнул, орнул, обиделся, озверел, поныл, заплакал ( ДА ), остыл, передумал, осмыслил, спросил, ответил,
придумал, отвернулся, ОСМЫСЛИЛ и ПЕРЕСТАЛ.
Я вне конкурса - так, мысли вслух ))
 
Осознание того, что это не конец. Что все поправимо и не так страшно, как казалось. Я ещё я осознала, что моя семья - это моя крепость. Поменялись ценности. Отфильтровалось окружение - помогли те, от кого не ожидала.... Самое сложное было признаться родным, но они приняли эту ситуацию. Да, не сразу, да много и долго пришлось объяснять..но они все поняли, за что я им безмерно благодарна. И ещё я искренне благодарна каждому форумчанину - за вопросы и ответы, за поддержку и волшебный пендель, за советы и личный опыт. Данный форум это огромный плюс в карму всех, кто причастен к его созданию, продвижению и развитию...получилось много текста, но от чистого сердца?
 
Вне конкурса.
До форума, думал, что с нормальной жизнью покончено.
Но, теперь будет так -
IMG_20220212_205638.jpg
 
Суть конкурса такая - расскажите как и чем Вам помог наш форум, в общих чертах. Под чьим сообщением будет больше реакций, лайков тот и выиграл!
Приз - 100 гривен на любой счет, либо номер телефона Украины.
Старт: 12.02
Окончание: 20.02
Поехали
Суть конкурса такая - расскажите как и чем Вам помог наш форум, в общих чертах. Под чьим сообщением будет больше реакций, лайков тот и выиграл!
Приз - 100 гривен на любой счет, либо номер телефона Украины.
Старт: 12.02
Окончание: 20.02
Поехали!
Цей форум,це крутий підтримник і мотиватор,жити без крайніх думок!А також надає круту підтримку моральну!Я дуже багато читаю на даному форумі,і що для мене круто це те що я можу знайти на всі свої запитання відповідь,а саме круто те що в кожній відповіді є певна підтримка і мотивація!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️?
 
Останнє редагування:
Оооо, я когда нашла форум, читала запоем. Я барышня не из особо пугливых, но тогда крыло капец как. . Начал пропадать страх от приездов и другой фигни. Начала спать, снялось ежедневное напряжение до предела, появился аппетит. Очень боялась, что узнают родные, но они поняли. Единственное, что спросили, почему не сказала раньше. Опять вернулась к нормальной жизни, без хреновой работы, с которой попёрли и без свято. Некоторые восриняли вообще норм.

Огромное количество тем, подсказки.

Появились деньги и это был кайф, когда можно было сходить в магазин. Поняла, что не одна.

Единственное, как и все, попала на форум когда была по уши в долгах. Но и фиг с ним, главное что я здесь.

Огромное спасибо создателям, и форумчанам. Вы как оазис в пустыне.

В конкурсе участия не беру. Всем добра, счастья и удачи!
Обняла каждого!
 
Поза конкурсом))
Форум мені показав, що я - сильна, розумна, весела,розсудлива, врівноважена, співчутлива,чарівна, елегантна, вишукана, чуйна, ніжна, життєрадісна, щира, добра, цікава, унікальна, мрійлива, цілеспрямована, чудова і сама-сама-сама на світі!??? І взагалі - в 45 життя тільки починається!:smile60:?
 
Цей форум,це крутий підтримник і мотиватор,жити без крайніх думок!А також надає круту підтримку моральну!Я дуже багато читаю на даному форумі,і що для мене круто це те що я можу знайти на всі свої запитання відповідь,а саме круто те що в кожній відповіді є певна підтримка і мотивація!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️?
І цей форум дуже мотивує допомогати людям в будь яких житевих обставинах!І це дуже класно!Форум це круто !
 
Благодаря форуму понял, что все эти карточные долги в банках - х*рня.
И воообще всё - х*рня, кроме пчёл, а если подумать, то и пчёлы - х*рня.
 
Назад
Угорі Унизу