• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Какие мфо предлагают закрыть меньше тела?

Marina1503

Форумчанин
Реєстрація
27 Гру 2021
Дописи
199
Реакції
71
Бали
913
UAH
1.50
Marina1503 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Неинформативный заголовок.
Добрый вечер, такой вопрос, у кого какие МФО предлагали закрытие за сумму пол-тела или меньше тела? У меня пока только Зекредит предложили. Стоит ли ещё от кого-то ожидать подобное?
 
Верокеш,дінеро,мікрокеш просили десь 80% тіла
 
Добрый вечер, такой вопрос, у кого какие МФО предлагали закрытие за сумму пол-тела или меньше тела? У меня пока только Зекредит предложили. Стоит ли ещё от кого-то ожидать подобное?
У мене теж меньше тіла зекредіт, так їх і закрила. Ще майкредіт просить меньше тіла. Думаю всі яким ви хоч щось платили.
 
У мене теж меньше тіла зекредіт, так їх і закрила. Ще майкредіт просить меньше тіла. Думаю всі яким ви хоч щось платили.
Не платила нікому, крім Кредит7, більше, ніж тіло
Тому і питаю, можливо з кимось ще можна домовитись)
 
Не платила нікому, крім Кредит7, більше, ніж тіло
Тому і питаю, можливо з кимось ще можна домовитись)
Я в майкредіт теж не платила нічого, а просять меньше тіла. Ось так! Чекайте!
 
Через час передадуть ваш договір на прімоколект або кредит капітал, ті запропонують тіло. В моєму випадку було менше тіла. Я закрила. Як побачать що ви не готові платити їм їх шалені відсотки. То будуть просити, хоча б те що брали.
 
Через який термін Вам запропонували за тіло?
Почали пропонувати через 3 місяці, потім війна. Трохи притихли і через час передали в кредит капітал. Ті вже сказали що можу закрити менше ніж за тіло. То я скористалася цією можливістю.
 
Почали пропонувати через 3 місяці, потім війна. Трохи притихли і через час передали в кредит капітал. Ті вже сказали що можу закрити менше ніж за тіло. То я скористалася цією можливістю.
Гарантійку присилали?
 
Назад
Угорі Унизу